به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری، صبح امروز در نشست هماهنگی تشییع و تدفین شهدای گمنام در بخش ششطراز اظهار داشت: شهید ججی با شهادت خود یک حرکت ماندگاری را در میان نسل جوان و نوجوان نهادینه کرد.

 

وی با بیان اینکه تمام آحاد جامعه به نوعی مدیون و بدهکار شهدا هستند، خاطرنشان کرد: شهدا در دامان پدران و مادرانی رشد یافتند که با از خودگذشتگی این نظام و انقلاب را در مقابل تمام حوادث بیمه کردند.

 

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه امروزه مزار شهدا به عنوان یک مرکز فرهنگی برای نسل جوان و نوجوان است، تصریح کرد: هر شخصی در هر جایگاهی باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کند.

 

وی ترویج فرهنگ شهید و شهادت را ضامن بقای نظام و انقلاب دانست و بیان کرد: تدفین پیکر شهدای گمنام در شهر کندر افتخاری است که هنوز نصیب بسیاری از شهرها نشده است.

 

شاکری با بیان اینکه مزار شهدای گمنام در شهر کندر باید به مرکزی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت تبدیل شود، عنوان کرد: باید بتوان این روحیه را به نسل جوان و نوجوان منتقل کرد.

 

وی همچنین در ادامه تاکید کرد: هنوز پیکر جوانانی که برای حفظ نظام و انقلاب و دفاع از ناموس کشور جان فشانی کردند بر می گردد.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه بیش از ۲۶۰ شبکه ماهواره ای علیه نظام و انقلاب تبلیغ می کنند، ابراز کرد: چیزی که نسل جوان و نوجوان را در برابر این تهدیدات بیمه می کند آشنایی بیشتر با اهل بیت و عدم  غفلت از روحیه شهید و شهادت است.

 

وی با تاکید بر اینکه نحوه میزبانی از شهدای گمنام حائز اهمیت است و باید به بهترین نحو ممکن انجام شود، بیان کرد: صاحب این مملکت و نظام شهدا هستند.

 

شاکری با بیان اینکه باید اطلاع رسانی لازم برای حضور آحاد مختلف مردم در شهر کندر و خلیل آباد صورت گیرد، اظهار کرد: شهدای گمنام مظلوم هستند و شک نداشته باشید مردم به بهترین نحو ممکن پذیرای آنان خواهند بود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: راه حل نجات بسیاری از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و معیشتی توسل به شهدا است.

 

انتهای پیام/