به گزارش صبح توس؛ یحیی سالاری در ویژه برنامه روز جهانی مسجد که شامگاه دوشنبه30مردادماه در مسجد نبی اکرم(ص)نیشابور برگزار شد گفت: آمریکا همان چیزی را صحبت می کند که اسرائیل می خواهد، کشورهای اسلامی خیلی متشدد هستند و همه منابع خود رادر اختیار دشمنان قرار می دهند.

 

وی افزود: در ایران اسلامی با 36 میلیون جمعیت انقلاب کردیم، به تعبیر مقام معظم رهبری این انقلاب باید پنج مرحله را طی کند تا پرچم به دست صاحب اصلی خویش برسد.

 

سالاری گفت: انقلاب در مرحله اول به پیروزی رسید، مرحله دوم قانون اساسی نوشته شد، در مرحله سوم دولت اسلامی است که چنانچه دولت اسلامی داشته باشیم جامعه اسلامی شکل خواهد گرفت، در دولت اسلامی هنوز کامل نشدیم و گاهی عقب گرد می کنیم.

 

وی بیان کرد: امروز با تلاش سازمان یافته همه دشمنان اسلام و حتی برخی کشورهای اسلامی مواجه هستیم، نفوذ دشمن به جایی رسیده که برخی از ما اقدامات دشمن را توجیه می کنیم.

 

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) در بسیج اقشار گفت: باید قرآن را از محجوریت بیرون آوریم و مسجد را به عنوان کانون اصلی مسلمانان قرار دهیم، باید مردم را به بسیج دعوت کنیم و تفکر بسیجی یعنی عمل به رهنمودهای قران کریم و علی وار زندگی کردن است.

انتهای پیام/