به گزارش صبح توس؛ آیت الله علی رحمانی دوشنبه شب در مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در مسجد جامع سبزوار گفت: آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی لحظه ای دست از دسیسه و توطئه علیه انقلاب اسلامی برنداشته است و مدام علیه ملت ایران برنامه ریزی دارد.

 

وی اظهار کرد: تا زمانی که آمریکا از سیاست های خصمانه خود علیه انقلاب اسلامی و اسلام دست برندارند شعار مرگ بر آمریکا برقرار است.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه پیشرفت کشور در گروه وحدت بین تمام مسئولین است، تصریح کرد: مدیران اجرایی کشور به مبانی و اصول انقلاب پایبند باشند و در عمل به منافع حزبی و گروهی توجه نکنند.


وی با اشاره به اینکه درحال حاضر مهم ترین مطالبه مردم بهبود اوضاع اقتصادی خود است، تاکید کرد : مدیران باید با حفظ روحیه انقلابی گری و جهادی همت خود  را بر رفع مشکلات اقتصادی معیشتی مردم صرف کنند.


استاد حوزه علمیه قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی افزود: شهدای مدافع حرم جان خود را در راه خدا و برای حقانیت دین اسلام و مذهب شیعه نثار کردند.


حجت الاسلام رحمانی با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: ترویج امر به معروف و نهی از منکر سلاح محکمی برابر شبیخون فرهنگی دشمن است.


آیین گرامیداشت شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم با حضور روحانیون، نیروهای نظامی وانتظامی، مسئولان خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع سبزوار برگزار شد.

 

انتهای پیام/