به گزارش صبح توس؛ آیت الله سید احمد حسینی خراسانی عضو خبرگان رهبری در پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه درگز که در مصلا الغدیر برگزار شد؛ گفت: شهید سپهبد علی صیاد شیرازی از شهدای شاخص انقلاب اسلامی است و همانند همه شهدای انقلاب اسلامی مایه آرامش و امنیت ملت ما هستند.

وی ادامه داد: یکی از برکات بی‌شمار جمهوری اسلامی ایران، زنده شدن فرهنگ مبارک نماز جمعه در این کشور است که متأسفانه ما هنوز از تمام ظرفیت‌های آن استفاده نکرده‌ایم.

 آیت الله حسینی خراسانی در خصوص وجود مشکلات اقتصادی در کشور خاطرنشان کرد: بعضی از مشکلات موجود در کشور بابت هزینه انقلابی گری ملت ایران است.

وی ادامه داد: چند صباحی شیاطین، فرعون‌ها، نمرودها، ترامپ ها و داعش ها در جهان جولان می‌دهند و سرانجام آن‌ها نیز زوال و نابودی است.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به خصوصیات جامعه آرمانی و مهدی اشاره کرد و اذعان داشت: در جامعه آرمانی حضرت مهدی (عج) برکات الهی، آرامش، امنیت و عدالت در کل جهان حاکم می‌شود.

وی افزود: برای رسیدن به این جامعه آرمانی باید در راه این انقلاب اسلامی صبر، مقاومت و ایثار داشته باشیم.

 آیت الله حسینی خراسانی گفت: مردم با وجود مشکلات موجود در کشور از انقلاب اسلامی خسته نشده‌اند و در راه آن ثابت‌قدم هستند.

وی تأکید: برای اثبات این سخن، می‌توان به حضور پررنگ جوانان در سوریه و عراق اشاره کرد که باجانشان از حرمین مقدس دفاع می‌کنند.

عضو خبرگان رهبری گفت: مسئولان و کارگزاران کشور باید به خودشان آیند و تمام سعی خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم انجام دهند.

انتهای پیام/