به گزارش صبح توس؛ مجتبی غفورپور ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه قوچان در سالن اجتماعات پیوند این شهرستان با اشاره به سالروز پیروزی حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه مقابل اسرائیل، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی خود اعتراف دارد که در جنگ با اعراب هیچ مقاومتی صورت نگرفت و تنها در جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان در مقابل ارتش اسرائیل مقاومت کرد.

 

وی یادآور شد: حزب‌الله لبنان در شرایطی به پیروزی رسید که رژیم صهیونیستی دارای برتری صد درصدی در حوزه هوایی و مجهز به پیشرفته‌ترین و به‌روزترین امکانات و تجهیزات نظامی و نیروهای آموزش‌دیده بود.

 

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) بابیان اینکه جوانان حزب‌الله باایمان و صلابت و استفاده از همه مقدورات زیر پرچم ولایت مقابل رژیم صهیونیستی ایستادگی کرد، متذکر شد: حرب الله لبنان در جنگ 33 روزه کمترین تلفات را در مقابل ارتش اسرائیل داد و 2 هزار شهید عمدتاً مربوط به بمباران مناطق مسکونی توسط ارتش اسرائیل بود.

 

غفورپور با تأکید بر اینکه اگر حزب‌الله لبنان نیز مانند برخی سازمان‌ها در مقابل ارتش صهیونیستی کوتاه می‌آمد محکوم‌به نابودی بود، تأکید کرد: ایستادگی در برابر دشمن و استفاده از تمام امکانات وعده پیروزی حق علیه باطل را محقق می‌کند.

 

وی با اشاره به این سخن مقام معظم رهبری که دشمن به کمتر از نابودی این مردم و نظام رضایت نمی‌دهد، افزود: امروز که از همه طرف هجمه وجود دارد باید در مقابل دشمن ایستادگی کرد و این مقاومت آنها را از پیشروی بازداشته و مجبور می‌کند، در جای خود بایستند.

 

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) بیان کرد: سه مؤلفه ایمان، استفاده از همه امکانات و زیر چتر ولایت قرار داشتن سبب پیروزی در هشت سال دفاع مقدس، جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان و جبهه مقاومت در سوریه، یمن و بحرین شده است.

 

غفورپور با اشاره به این موضوع که زیر پرچم ولایت و رهبری قرار داشتن و اطاعت از او مؤلفه مؤثر و مهم در پیروزی در مقابل دشمنان است، افزود: امروز گفتمان امام خمینی (ره) به برکت مقاومت در بحرین، کویت، عراق و حتی سواحل مدیترانه جاری‌شده است.

 

وی با تأکید بر اینکه مأموریت بسیج در شرایط فعلی مربوط به همین مؤلفه‌ها است که سبب تداوم انقلاب شده،  تصریح کرد: دشمن ایمان مردم را هدف قرار داده و به دنبال خارج‌شده مردم از زیر چتر ولایت است و این همان هجمه و شبیخون فرهنگی بوده که مقام معظم رهبری طی چند سال اخیر روی آن تأکید داشته‌اند.

 

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) تهدید امروز که دوستداران انقلاب را نگران کرده است از  جنس فرهنگ و مسائل اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: با این هجمه فرهنگی نرم گاهی اوقات دشمن سنگرهایی را فتح می‌کند که انتظار نمی‌رود پس باید ایمان به قلب‌ها برگشته و از ولایت اطاعت شود. منبع: فارس

 

انتهای پیام/