به گزارش صبح توس؛ محمد قاسم پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار ظهر امروز در نشستی با اصحاب رسانه این شهرستان در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه در این شهرستان گفت: نهاد مقدس آموزش و پرورش یکی از مهترین نهادهای در کشور است، که همواره جای کار کردن دارد.
 

وی با اشاره به فعالیت‌های خوب صورت گرفته در این شهرستان در زمینه همکاری خیرین مدرسه‌ساز، گفت: از ابتدای سال 93 تاکنون بیش از 95 کلاس درسی در سطح شهرستان ساخته و تعدادی نیز هم‌اکنون در حال ساخت است.


قاسم پور با اشاره به اینکه از 16 آموزشگاه موجود در سطح شهرستان رشتخوار تاکنون 12 آموزشگاه به واسطه همکاری و همیاری خیرین بنا شده است، اظهار داشت: آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در زمینه همکاری و همیاری خیرین مدرسه ساز در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد، که طی یک هفته گذشته نیز با حضور خانواده خیر و مدرسه ساز مشهدی با سرمایه گذاری پنج میلیارد ریالی قدمی دیگر در حوزه ساخت مدارس در دهستان باسفر رشتخوار برداشته شد.


وی در ادامه نقش و حضور مجموعه آموزش و پرورش را در نقاط مختلف کشور حیاتی و کارساز مطرح کرد و تصریح داشت: معلمین ما در بسیاری از فعالیت‌ها علاوه بر آموزش و تربیت دانش آموزان در سطح روستا‌ها و شهرها با نقاط مختلف همکاری بسیار مطلوبی دارند.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نماد جمهوری اسلامی و برافراشته کننده پرچم جمهوری اسلامی در تمام نقاط کشور است، یادآور شد: آموزش و پرورش سنگ بنای جامعه است و اگر پیشرفتی در آموزش و پرورش حاصل شود، در واقع جامعه پیشرفت کرده است.


وی با درخواست از خبرنگاران در زمینه اطلاع‌رسانی کارها و برنامه‌های صورت گرفته در حوزه آموزش و پرورش و برقرای همکاری‌ها در این شهرستان گفت: اگر یک تحول، حرکت یا جرقه در آموزش و پرروش صورت گیرد، تمام جامعه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی در پایان با توجه به نزدیک شدن به آغاز به کار مدارس در مهرماه از آمادگی این شهرستان در جهت آماد‌سازی استقبال از پروژه مهر خبر داد.انتهای پیام/