محمد روحانی مسئول بسیج سازندگی استان خراسان رضوی در گفتگو با صبح توس؛، اظهار کرد: در پی ایجاد آسیب پس از سیل اخیر در برخی شهرستان های استان خراسان رضوی نیروهای بسیج سازندگی از ساعات اولیه این حادثه در مناطق آسیب دیده حضور پیدا کردند.

 

وی ضمن اعلام فراخوانی برای فعال شدن کلیه گروه های جهادی استان در کمک رسانی به سیل زدگان افزود: در منطقه درگز کمک هایی از جمله آب آشامیدنی، مواد غذایی و پتو برای سیل زدگان ارسال شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی استان خراسان رضوی گفت: در منطقه خوشاب نیز نیروهای جهادی بسیج سازندگی فعال شده اند و اعزام برای کمک رسانی صورت گرفته است.

 

 روحانی با اشاره به ادامه کمک رسانی در منطقه کلات و خرو نیشابور به سیل زدگان تصریح کرد: بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی خودجوش شهرستان های سیل زده نسبت به امدادرسانی و کمک به مردم حادثه دیده فعال هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر ایجاد تلفات در دام ها و آسیب رسیدن به خانه ها در مسیر سیلاب، بیشترین آسیب سیل اخیر متوجه محصولات کشاورزی بوده است.

 

مسئول بسیج سازندگی استان خراسان رضوی گفت: به عنوان نمونه در شهرستان درگز جاده ای را سیل مورد آسیب قرار داده لذا ارسال موادغذایی، آب آشامیدنی و کمک رسانی در چنین روستاهایی که ارتباطشان قطع شده ضرورت دارد.

انتهای پیام/