به گزارش صبح توس؛ حسین مقصودی روز گذشته در نشستی خبری با اصحاب رسانه شهرستان سبزوار که به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار در اقامتگاه برمگردی روستای طبس برگزار شد با اشاره به اینکه مهم ترین دستور کار مجلس بررسی کابینه پیشنهادی دولت است، گفت: با اجماع به وجود آمده در لیست امید احتمال رای آوردن ربیعی و جهرمی بسیار پایین است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه چند مورد از وزاری پیشنهادی دوتابعیتی بوده و دارای گرین کارت هستند، تاکید کرد: قطعا این افراد صلاحیت احراز پست وزارت را در جمهوری اسلامی ایران ندارند.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه یکی دیگر از گزینه های پیشنهادی شخصی است که دختر و دامادش از عاملین فساد هشت هزار میلیاردی بوده اند نیز ادامه داد: مطمئنا بنده به این فرد رای منفی خواهم داد.

 

مقصودی انطباق کارنامه کاری افراد با سیاست های اقتصاد مقاومتی را از مهم ترین عواملی دانست که نمایندگان در رای اعتماد دادن آنها باید مد نظر قرار دهند، تاکید کرد: کسی که پایین ترین نمره ارزیابی را در اجرای سیاستهای ابلاغی از سوی تیم اجرایی دولت گرفته است مشکلات موجود درکشور را نمی شناسد و نمی تواند سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری را پیاده کند.

 

وی شکل گیری دو باند قدرت برای به گرفتن سهم بیشتر در کابینه را به ضرر کشور دانست و افزود: تشکیل این باند قدرت سبب شده است تا فردی مانند طیب نیا که به گفته دولت توانسته بود به عنوان وزیر اقتصاد، تورم را در تک رقمی کند از کابینه کنار گذاشته شود.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به اینکه مجلس باید فارغ از نگاههای سیاسی به افراد کارآمد برای تصدی پست وزارت رای دهد، تاکید کرد: در نگاه فراکسیون اصولگرایان در دولت اتحادی برای رای ندادن به گزینه خاص وجود ندارد.

 

انتهای پیام/