به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام جواد طاهری ظهر امروز در مصلی الغدیر این شهر با اشاره به حضور سران بیش از یکصد کشور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری گفت: پیام این مراسم که با دوره های گذشته متفاوت بود اقتدار، محبت، همدلی حول محور ولایت بود؛ حضور سران کشورهای گرفتار داعش و آفریقا نشان از تاثیر جمهوری اسلامی ایران می باشد که توانسته به مرکزی برای امید کشورهای مظلوم و مستضعف جهان تبدیل شود.

 

حجت الاسلام طاهری افزود: دولت با تشکیل کابینه جدید با حمایت نمایندگان بکوشد بیش از گذشته با نگاه جهادی به مشکلات مردم رسیدگی کند.

 

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از اتحاد و همبستگی مردم با مسئولان و ولایت پذیری آنان ناراحت هستند، بنابراین دولت با عمل به قول هایش دشمن را ناامید و مایوس کند.

 

امام جمعه تربت جام با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به حمایت از صنایع خُرد خاطرنشان کرد: صنایع کوچک نقش مهمی در ایجاد اشتغال برای مردم دارند که حفظ و احیاء این صنایع گامی موثر در رفع بیکاری جامعه دارد و اشتغال راز سلامت جامعه و موجب رهایی جامعه از فقر می شود.

 

حجت الاسلام طاهری با اشاره به سالگرد پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه با اسرائیل یاد آور شد: نیروهای مقاومت و حزب الله نشان دادند که در برابر استکبار و رژیم اشغالگر قدس می توان با تکیه برخدا پیروز شد.

 

وی با محکومیت کشتار مسلمانان درجهان عنوان کرد: ما کشتار مسلمانان افغانستانی به دست طالبان و داعش که با فرمان استکبار جهانی صورت گرفته است و همچنین کشتن و آوارگی شیعیان عربستان توسط رژیم آل سعود به بهانه ایجاد امنیت و در سکوت مجامع بین المللی و رسانه ای را محکوم می کنیم.

 

خطیب جمعه تربت جام با اشاره به تحلیل های منتشر شده در جهان پیرامون داعش و ایران بیان داشت: بسیاری از تحلیل گران غرب معتقدند با نابودی داعش سیطره ایران در غرب آسیا و جهان چشمگیر و شاهد ظهور امپراطوری ایران خواهند شد که هدف غرب با انتشار این تحلیل ها، ایران هراسی و تفرقه میان مسلمان است.

 

وی با توجه به تشدید تحریم ها توسط آمریکا ابراز داشت: غرب در حال فروپاشی و نفوذ ایران در خاک آمریکا انکار ناپذیر است و تحریم های جدید آمریکا به دلیل کینه و دشمنی با ملت ایران می‌باشد که مسئولان با پیگیری اقتصاد مقاومتی مقابل آنها ایستادگی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/