حمید کهنسال در گفتگو با صبح توس؛ از احداث بزرگ‌ترین پل و طولانی‌ترین دیوار ساحلی شهر فرهادگرد خبرداد و اظهار کرد: به دلیل تغییرات غیر اصولی دهانه مسیل محله شریف‌آباد فرهادگرد از عرض 12 متری به دو و نیم متر، همه ساله در فصل بارش شاهد وقوع سیل در این محل بودیم که با همکاری فرمانداری فریمان و پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی طرح عریض کردن ورودی این مسیل به عرض 12 متر در حال انجام است.

 

 

شهردار فرهادگرد با بیان اینکه این طرح با پیش بینی اعتباری قریب به 500 میلیون تومان از ابتدای خرداد ماه جاری آغاز شده، اظهارکرد: این پل دارای دو دهانه به عرض شش متر و در مجموع عرض پل 12 متر و طول آن قریب به 57 متر است در حالی که در گذشته عرض پل دو و نیم متر بود.

 

وی با بیان اینکه پروژه احداث پل تاکنون طبق برنامه 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: طرح ساخت طولانی‌ترین دیوار ساحلی این محله به طول 130 متر در حال انجام است که 120 متر آن اجرا شده است و پیش‌بینی شده به یاری خدا تا ابتدای آذر ماه سال‌ جاری این پروژه تکمیل شود.

 

کهنسال در پایان با تشکر از پیمانکار این طرح اظهار کرد: متاسفانه به دلیل تمدید سال مالی 95، تاکنون پرداختی به پیمانکار پروژه نداشته‌ایم؛ اما با همت و تلاش جهادی آنان، این پروژه در حال اجرا است.

انتهای پیام/