به گزارش صبح توس؛ فرماندار فریمان در جلسه شورای اداری شهرستان فریمان که با حضور امام جمعه و برخی مسئولان ادارات ظهر امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری فریمان برگزار شد، حفظ اقتدار و عزت کشور در برابر سلطه استکبار را از دکترین امنیتی نظام بیان کرد و با اشاره به رشادت‌های رزمندگان مدافع حرم اظهار کرد: اگر ما این مقوله امنیتی را در خارج از مرزها پیگیری نکنیم دشمن به درون مرزهای ما ورود پیدا می‌کند.

 

محمدحسین یساقی برگزاری باشکوه مراسم تحلیف ریاست جمهوری را نشانه اقتدار نظام جمهوری اسلامی و  بی‌اثر بودن شیطنت‌های دشمنان و استکبار جهانی دانست و گفت: این مراسم یکی از بزرگ‌ترین مراسم تحلیف رییس جمهور یک کشور با این عظمت و برنامه‌ریزی در جهان بود.

 


یساقی در ادامه با اشاره به موضوع کم‌آبی  و بحران آب در کشور خاطرنشان کرد: 18 سال متوالی است که با بحران خشکسالی روبرو هستیم و هنوز فرهنگ بهره‌برداری صحیح آب را نتوانسته‌ایم به اقشار مختلف جامعه منتقل کنیم و تا زمانی که این فرهنگ‌سازی اتفاق نیفتد کاری از پیش نخواهیم برد.

 

فرماندار فریمان تاکید کرد: باید در توزیع و صرفه‌جویی آب همانند از راه‌های تبلیغی و فرهنگی که در خصوص هشدارهای راهنمایی و رانندگی اجراشد، استفاده کرد چرا که امروز حوزه آب ما در حال تبدیل‌شدن به یک موجود نحیف و در حال موت است.


وی با بیان این که برای جلوگیری از بحران آب راهی جز صرفه‌جویی نداریم گفت: صرفه‌جویی در مصرف آب در بخش کشاورزی یکی از حوزه‌هایی است که نیازمند توجه کشاورزان زحمتکش و مسئولان است و اگر چناچه این مسئله به صورت جدی دنبال نشود در سال‌های آینده به یکی از بزرگترین چالش‌های کشور تبدیل می‌شود.

 

فرماندار فریمان در پایان با اشاره به پیش‌رو بودن هفته دولت از مدیران و مسئولان ادارات خواست پروژه‌های قابل افتتاح خود را برای بهره‌برداری در هفته دولت آماده کنند تا به نحو درستی منعکس شود.


انتهای پیام/