به گزارش صبح توس؛ خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار صبح امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با اشاره  به نقش بی بدیل خبرنگاران در عرصه‌های مختلف گفت: اگر قلم خبرنگاران به کار گرفته بشود، به فرموه امام (ره) مسلسل ها از کار خواهد افتاد، خداوند اول به نام قلم قسم خورد.

 
وی با تاکید بر تعامل بیشتر خبرنگاران و مسئولین در این شهرستان گفت: شهرستان کمتر توسعه یافته رشتخوار نیازمند تعامل بیشتر مسئولین و خبرنگاران در جهت جذب سرمایه گزارن با توجه به شرایط خوب فراهم شده در این شهرستان است.
 
وی با اشاره به اینکه تمام مدیران باید نقد منسفانه از سوی خبرنگاران را پذیرا باشند، افزود: نقد منسفانه و دلسوزانه خبرنگاران نباید مدیران را دلخور کند، خبرنگاران بلندگو‌های امینی هستند، که صدای ما به مردم و صدای مردم را به گوش مسئولین می‌رسانند.

 

وی با تاکید بر حمایت بیشتر مسئولین از خبرنگاران در این شهرستان، در رابطه با خدمت به مردم نیز گفت: خدمت به مردم تاج کرامتی است، که امروز در اختیار همه ما قرار گرفته است، باید بحث بیکاری، اشتغال و رونق در تولید دغدقه ما باشد.
 
وی همچنین در ادامه، افزود: فکر قلم زدن باید فکر خیرخواهانه باشد،امروز باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود مسلس‌ها را به قلم تبدیل کنیم.

 
وی در ادامه ضمن درخواست از اطلاع رسانی خبرنگاران جهت آغاز به کرا سامانه کارورزی در این شهرستان گفت: رسانه‌ها در جهت ثبت نام جوانان تحصیل کرده در شهرستان در سامانه کارورزی اقدام کنند، تا علاوه بر مشخص شدن نیروی کار مولد در شهرستان در موقع نیاز با مراجعه به این بانک اطلاعاتی از امکانات تحصیلگردان در شهرستان استفاده  کنیم.

 

 

 

در ادامه نیز حجت الاسلام محمد کشتگر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار گفت: خبرنگاران امروز باید در جهت برجسته کردن حقایق و نیازه‌های شهرستان گام بردارند، نشان دادن مشکلات و پیشرفت‌های حاصله از وظایف کار خبرنگاران است.

وی در ادامه با تقدیر از زحمتکشان در عرصه خبر شهرستان نیز گفت: خبرنگاران با استفاده از رسانه‌ای که در اختیار دارند باید در جهت مطرح کردن نام شهرستان تلاش بیشتری انجام دهند.
 
در ادامه این مراسم مهدی یپرم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمد چوبی عضو شورای شهر و محسن زاهدی شهردار رشتخوار نیز طی سخنانی از جامعه خبرنگاران ذر این شهرستان تقدیر کردند.

انتهای پیام/