حمیدرضا ترقی در گفت وگو با صبح توس؛ با اشاره به اهمیت حفظ اتحاد و انسجام ملی و جلوگیری از چنددستگی در نظام جمهوری اسلامی، اظهار کرد: پرهیز از دوقطبی کردن جامعه یکی از تأکیدات همیشگی مقام معظم رهبری بوده است و مردم و مسئولان در هموار کردن این راه مسئول‌اند.

وی افزود: این تأکید رهبری در دولت یازدهم بیش‌ازپیش احساس شده است و به‌علاوه توطئه‌های مستکبران و شرایط کنونی کشور بر میزان این تذکر افزوده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بابیان اینکه اتحاد مردم و مسئولان می‌تواند به‌مثابه تودهنی برای ایادی استکبار باشد، عنوان کرد: ما برای گسترش فعالیت‌ها و پیش برد اهداف نظام نیاز به حفظ اتحاد داریم و علاوه بر اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد باید در این امر بیش‌ازپیش فعالیت کنند، دولت نیز باید تلاش کند در جهت تقویت این دستاوردها بکوشد.

وی ادامه داد: دولت باید از اقداماتی که جامعه را به دوقطبی تبدیل می‌کند پرهیز کند و سعی کند حافظ انسجام ملی باشد و از بیان اظهاراتی مانند دولت 24 میلیونی و جناح گیری‌های سیاسی پرهیز کند.

ترقی با تأکید بر اینکه مباحث تفرقه افکن مغایر با فرمایشات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: روحانی باید خود را رئیس‌جمهور همه مردم ایران بداند و در راستای رفع مشکلات و بهبود معیشت همه خصوصاً مخالفان و منتقدان خود تلاش کند.

وی با اشاره به انتقادپذیری مسئولان، گفت: انتقاد آن‌قدر باارزش است که می‌تواند سازنده باشد و اگر مسئولان انتقاد را بپذیرند درواقع به نفع خودکار کرده‌اند.

انتهای پیام/