عباس رنجبر کارگردان و نویسنده «سریال برنا» فیلم جدید تلویزیونی در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: این فیلم با مضمونی اجتماعی علاوه بر تهران در شمال کشورِ و دیگر شهرها در حال انجام مراحل ساخت است.

 

وی با اعلام اینکه تصویربرداری این سریال‎ از مرز ۳۰ درصد گذشت و همچنان در حال تولید است افزود:  تصویربرداری سریال «برنا» به کارگردانی و نویسندگی عباس رنجبرو تهیه کنندگی پریوش کاشانی در 30 قسمت به نگارش درآمده است.

 

کارگردان این سریال که تاکنون ساخت سریال‌هایی مانند خط، گوهر کمال را به عهده داشته است گفت: طی رایزنی که با مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما صورت گرفت مقرر شد درباره کار و تلاش و کسب روزی حلال و نقش آن در زندگی روزمره مجموعه ای تولید شود که در همین راستا سال گذشته صرف تحقیق و نگارش و امور اداری شد.

 

وی با اشاره به مقارن شدن ساخت و طراحی این مجموعه با  شعار سال کار و تلاش و اشتغال از جانب مقام معظم رهبری افزود: مجموعه برنا در 60‌ قسمت طراحی شد که در فاز اول با نیمی از آن موافقت شد.

 

رنجبر تصریح کرد: پیش‌ تولید این مجموعه از اردیبهشت ماه آغاز و تا خرداد به طول انجامیده است و البته زمان دقیقی برای طول تصویر برداری نمی توان تعیین کرد زیرا بخش اعظم آن در شهرستان و جاده می‌گذرد اما به صورت تقریبی تا هشت ماه زمان می‌برد.

 

کارگردان و نویسنده این سریال ضمن توضیح درباره انتخاب نقش برنا گفت: در این مجموعه به مباحث ایرانگردی و ایران‌شناسی در قالب قصه پرداخته شده گرچه در این باره کارهایی ساخته شده، اما نگاه ما در این مجموعه متفاوت است.

 

وی با اشاره به مضمون مجموعه برنا گفت: موضوع این سریال اجتماعی است ومی‌توان گفت این اثر، قصه آدم شدن و آدم ماندن جوانی به نام برنا جویای کار و تجربه است که ابتدای راه، خام است و سری پر غرور دارد، اما ذره ذره در سرزمین پهناور ایران جست‌وجو می‌کند.

 

رنجبر تصریح کرد: داستان سریال کمدی نبوده، ولی سعی کرده ایم مباحث را شیرین مطرح کنیم. شاید از این طریق بتوانیم لحظات مفرح و خوشی را به خانه‌های مردم بیاوریم. در مجموع در این اثر به معرفی مناطقی زیبا و گردشگری از کشور می‌پردازیم.

انتهای پیام/