به گزارش خبرنگار  صبح توس؛ احمد شافعی ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، عنوان کرد: جمهوری اسلامی به لحاظ نظامی و دفاعی در عرصه بین المللی جدی است و نشان داده با مشت محکم آهنینی که دارد اهل مذاکره مدبرانه است.

 

شافعی با اشاره با تحریم های آمریکا گفت: امروز تحرک اقتصادی با همه تحریم های آمریکا همچنان در جریان است و با نگاه اقصاد مقاومتی، کشور مدیریت خواهد شد.

 

وی با اشاره به سیاست های دولت خاطرنشان کرد: دولت جدید با تغییرات در وزارتخانه ها برای محقق کردن شعارهای انتخاباتی و سیاست های جدید در عرصه مدیریتی بر پایه اقتصاد وارد عمل خواهد شد.

 

معاون فرماندار تربت جام خطاب به دستگاه های اجرایی ابراز داشت: مدیران اجرایی براساس شعار سال و سیاست کلی اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی و تلاش کنند تا این سیاست راهبردی محقق شود.

 

هیچ چالش سیاسی و درگیری با مدیران نداریم

 

شافعی با اشاره به انتصابات جدید در شهرستان گفت: انتصابات جدید در شهرستان بدون هیچ چالش سیاسی و درگیری با مدیران صورت می گیرد و تغییرات چرخش نخبگانی است.

 

شافعی افزود: مدیران جدید همه دارای تجربه، توان و با نگاه همسو با سیاست های دولت انتخاب شده اند و از تغییرات با تمام توان دفاع می کنیم.

 

وی ادامه داد: تغییرات با محوریت فرماندار انجام می شود و انتصابات حق دولت است که مجموعه اجرایی در شهرستان مدیریت کند.

 

معاون فرماندار تصریح کرد: دیدگاه فرمانداری برای تغییر مدیران اجماع همه ارکان قدرت می باشد و تلاش می شود از دیدگاه همه آنان استفاده شود.

 

شافعی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت بیان داشت: 15 درصد از اداره ها، برنامه های اجرایی هفته دولت را اعلام و مابقی دستگاه های اجرایی تا 20 مرداد فرصت دارند برنامه های با محوریت شهرستانی و استانی را در قالب فرهنگی و عمرانی ارسال کنند.

 

وی با اشاره به نحوه ارزیابی عملکرد مدیران تاکید کرد: ارزیابی عملکرد مدیران در سال جاری در سه دوره چهار ماه صورت می گیرد و آنان موظفند برنامه های پیش بینی شده و اجرایی در هر دوره را به فرمانداری ارسال کنند.

انتهای پیام/