به گزارش صبح توس؛ امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان شب گذشته در جمع خبرنگاران در سبزوار اظهار کرد: حفظ امنیت پایدار و اقتدار نظامی کشور با خودکفایی در بخش‌های مختلف و عرصه نظامی ممکن است.

وی با اشاره به اینکه ارتقای توان رزمی یگان‌ها و فعالیت‌های نیروهای مسلح کشور در حد بازدارندگی است، ادامه داد: برگزاری رزمایش نیروهای مسلح و آموزش موشک‌ها توسط هوافضای سپاه پاسداران در راستای اقتدار دفاعی، برخورد با تحرکات دشمن و تثبیت اقتدار کشور است.

فرمانده قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح در مرزهای کشور و علی الخصوص منطقه شرق تحرکات تروریست‌ها و ترفندهای دشمن را رصد می‌کنند و اجازه کوچک‌ترین تعرض در مرزهای کشور به آن‌ها داده نمی‌شود.

آذریان افزود: درصورتی‌که اقدامی از سوی دشمن و تروریست‌ها دیده شود، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به آن‌ها پاسخ محکم و دندان‌شکنی می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه عمر داعش پایان‌یافته است، ادامه داد: تحرکات عناصر تکفیری در منطقه تأثیری ندارد و تهدیدی برای امنیت جمهوری اسلامی نیست.

فرمانده قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: هدف جمهوری اسلامی ایران ایجاد صلح، امنیت و حمایت از مستضعفان در منطقه و جهان است و هیچ‌گاه قصد تجاوزگری به سایر کشورها ندارد.

انتهای پیام/