ابوالفضل فتوحی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه خلیل آباد در سال 96 با مشارکت کمیته امداد شهرستان، پنج واحد مسکونی در سطح روستاهای خلیل آباد ساختند.

 

وی با بیان اینکه ساخت این منازل با هدف محرومیت زدایی و اجرای منویات رهبری در راستای کمک به محرومین و اقشار ضعیف شهرستان صورت گرفت، خاطرنشان کرد: واحدهای مسکونی با مساحت 60 مترمربع برای مددجویان کمیته امداد سطح شهرستان خلیل آباد ساخته شد.

 

فرمانده سپاه خلیل آباد با تاکید بر اینکه افراد مستعد نیز در اولویت ساخت این واحدهای مسکونی قرار داشتند که توسط بسیجیان با همکاری کمیته امداد شناسایی شدند، تصریح کرد: این واحدها توسط گروه های جهادی بومی و محلی هر روستا در حال تکمیل است.

 

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه پنج گروه جهادی 12 نفره کار ساخت این واحد ها را برعهده دارند، بیان کرد: واحد های مسکونی مورد نظر در روستاهای ابراهیم آباد، نقاب، جابوز، کاهه و شهر کندر نیز ساخته و در حال اجرا می باشد.

 

فتوحی با تاکید بر اینکه گروه های جهادی بدون هیچ چشم داشتی در حال خدمت رسانی به محرومین هستند، عنوان کرد: هزینه های جاری این طرح با مشارکت کمیته امداد و خیرین بسیجی شهرستان تامین شده است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: این پنج واحد مسکونی که با ساز و کار قانونی و در قالب اردوهای جهادی هفت روزه ساخته شد در آینده ای نه چندان دور به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/