به گزارش صبح توس؛ خلیل موحدی محصل در یادواره شهدای عملیات مرصاد که شب گذشته در محل مسجد جامع و مصلای امام خمینی(ره) گناباد برگزار شد، گفت: شرط رسیدن به کمال، دشمن شناسی است که مقدم بر دوست شناسی می‌باشد، چراکه شاخصه های دشمن شناسی محسوس تر و ملموس تر است.

 

وی با تأکید بر این مسأله که راز عملیات مرصاد نیز تکیه برهمین بحث دشمن شناسی است، افزود: کسی که راه را گم کند و شاخصه های انقلاب و امام جامعه خویش را درست نشناسد، بدون شک از دامن دشمن سر در می آورد و آنوقت است که به گفته مقام معظم رهبری ملت ایران سیلی خواهد خورد.

 

این رزمنده دوران دفاع مقدس اظهارکرد: روزی که حضرت امام(ره) اولویت را جنگ میدانست برخی اولویت را حضور در خانه های تیمی میدانستند، بنابراین یک عده از مردم به جبهه رفتند و عده ای نیز سرگرم زندگی و احتکار جنس در بازارهای کشور شدند، از این رو آنهایی که امام جامعه را شناخته بودند در تشخیص دشمن اشتباه نکردند.

 

وی ضمن اشاره به اینکه جنگ هنوز ادامه دارد، تصریح کرد: این از کوتاهی ماست که مقام معظم رهبری شخصا وارد عمل شده اند و در شرایط امروز گرچه جنگ نظامی تمام شده؛ اما جنگ فکری، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کماکان ادامه دارد.

 

موحدی با استناد به قرآن کریم، راههای نفوذ دشمن را زور، زر و تزویر دانست و افزود: امروز سلاح دشمن تزویر است و درصدد است تا با همان پوشش زمان انقلاب افکار را گمراه کند که از مصادیق بارز آن میتوان به رسوا شدن طلحه و زبیرهای انقلاب در جریان فتنه 88 اشاره کرد.

 

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در پایان اظهار کرد: امروز عده ای بنابر عدم شناخت صحیح از دشمن میگویند باید با دنیا تعامل داشته باشیم که نتیجه آن میشود سلفی گرفتن برخی با دشمن در کنار صندلی های مجلس که برای هرکدامشان خونهای زیادی ریخته شده است. بنابراین امروز شهامت، شجاعت و بصیرت لازمه حضور در این میدان جنگ است و باید بدانیم راهکار دشمن شناسی، ولایت مداری است و به گفته ایشان بالاترین معروف، حفظ انقلاب اسلامی است.

 

انتهای پیام/