مرتضی علیزاده در گفت‌وگو با صبح توس از درخشش تکواندوکاران نونهال شهرستان چناران در مسابقات قهرمانی استانی خبر داد.

 

رئیس هیئت تکواندوی شهرستان چناران از درخشش تکواندوکاران نونهال شهرستان چناران در مسابقات قهرمانی استانی خبر داد و اظهارکرد: یک دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی استان در گروه سنی خردسال و نونهال در رده کمربند سبز- آبی در سالن قدس مشهد برگزار شد.

 

وی ادامه داد: پایگاه قهرمانی تکواندوی چناران با اعزام چهار بازیکن به این مسابقات توانستند موفق ظاهر شود و دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز کسب کند.

 

علیزاده عنوان کرد: امیر جـانی و امیـرحسین جم نژاد طلا گرفتند، امیررضا عباسی به نقره بسنده کرده و امیرمحمد مریچگانی به مدال برنز دست یافت.

 

رئیس هیئت تکواندوی شهرستان چناران همچنین در خصوص تکواندوکاران چنارانی در هفته سوم و چهارم لیگ پومسه تکواندو استان که در مشهد در حال برگزاری است، بیان داشت: تیم پایگاه قهرمانی چناران در رده سنی خردسال (سبز- آبی) توسط نماینده خود علیرضا صفرپور با کسب امتیاز ۵.۶، در رده سنی نونهال (سبز- آبی) توسط سید علیرضا جیا با کسب امتیاز ۶.۳۰۳، فرنود فتوحی با کسب امتیاز ۶.۲۸۰ و رامتین رجبی با کسب امتیاز ۶.۱۰۵ در رنکینگ‌های اول تا سوم لیگ استان قرار گرفتند.

 

علیزاده بابیان اینکه رتبه‌‌های اول و دوم این مسابقات به اردوی تیم پومسه استان دعوت می‌شوند، گفت: پایگاه قهرمانی چناران در این مسابقات در قسمت تیمی با کسب امتیاز ۶.۵۰۶ همچنان صدرنشین لیگ است.

 

انتهای پیام/