به گزارش صبح توس؛ پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا کمتر از یک‌ماه دیگر به طور رسمی شروع به کار می‌کند و اولین اقدام آنان انتخاب شهردار است.

 

منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر فریمان از زمان اعلام نتایج انتخابات تاکنون با تشکیل جلسات رسمی و غیررسمی مختلف و استفاده از نظرات مردم، کارشناسان و صاحبان اندیشه پس از بررسی گزینه‌های متعدد درصدد انتخاب قطعی شهردار فریمان هستند.

 

آنچه که در انتخاب شهردار دارای اهمیت می‌باشد، انتخاب وی بر اساس توان اجرایی، تعهد و مدیریت دلسوزانه و خلاق است تا بتوان با اداره امور هر چه بهتر شهر، بر مشکلات پیش رو فائق آید.

 

از آنجا که مردم با نگاهی تیزبین رفتار منتخبان شورای اسلامی شهر را رصد می‌کنند به آنان توصیه می‌شود بدون تعصب و پرهیز از هرگونه حب و بغض شخصی و گرایش‌های سیاسی مدیریت شهر را به بهترین گزینه بسپارند.

 

مشکلات فراوانی در سطح شهر از جمله توجه جدی به توسعه گردشگری باتوجه به آب و هوا و وضعیت اقلیمی مطلوب فریمان و توجه به آسیب های اجتماعی و فرهنگی وغیره دیده می‌شود و همه امید خود را به کابینه ای متوجه کرده اند  که با وعده و وعید قبل از انتخابات می خواهد مشکلات را در حوزه های مختلف و به‌خصوص معیشتی برطرف کند.

 

لحظه شماری مردم در آن است تا شورای جدید به رفع مشکلات مردم به ویژه در مناطق محروم بپردازد که برای تحقق آن نیاز به همت و مدیریت جهادی و نگاه به توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت‌های موجود است.

 

شهر فریمان دارای امکانات طبیعی و منابع کم‌نظیری است که استفاده از آن‌ها می‌تواند وضع موجود را بهبود بخشیده و سرعت پیشرفت و توسعه شهر افزون کند.

 

آنچه امروز به آن نیازمندیم همدلی و همسویی همه اقشار و گروه‌های سیاسی جامعه برای رسیدن به وحدت و یکپارچگی است و تجربیات گذشته تاکنون نشان داده که امور شهری با سیاسی‌بازی و حزبی‌نگری اداره نخواهد شد و تنها این امر مانع پیشرفت امور و حل مشکلات مردم خواهد بود.

 

امید است منتخبان مردم با انتخاب شهرداری دلسوز، متعهد و توانا زمینه رشد و تعالی شهر فریمان را فراهم آورند.

 

نویسنده: حسن اصغری فریمانی

انتهای پیام/