به گزارش صبح توس؛ سردار ماشاءالله جان‌نثار گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی و عملیات‌ جداگانه، مرزداران هنگ تایباد طی یک هفته، موفق به دستگیری 100 متجاوز مرزی که قصد ورود غیرقانونی به کشور را داشتند، شدند.

وی افزود: مرزبانان هنگ تایباد همچنین با اشرافیت اطلاعاتی و نیز رصد شبانه‌روزی مرزهای این شهرستان، توانستند بیش از 40کیلوگرم مواد مخدر را نیز کشف و ضبط کنند.
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی ادامه داد: در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و انسداد مرز، مرزداران هنگ تایباد در پی کسب اخباری مبنی بر قصد ورود قاچاقچیان مواد مخدر به داخل کشور، بلافاصله در محل‌های احتمالی ورود آنها اجرای کمین کردند و توانستند مقدار 27کیلو و 500گرم موادمخدر از نوع تریاک را در درگیری با قاچاقچیان کشف و ضبط کنند.
جان‌نثار افزود: مامورین ایست و بازرسی 17 شهریور طی عملیاتی نیز موفق شدند، 16 کیلو و 800 گرم موادمخدر، شامل 11کیلو و 600گرم هرئین فشرده و 3 کیلو و  200گرم هروئین پودری را از یک دستگاه خودرو کشف و ضبط کنند، علاوه بر این، این ایست و بازرسی موفق به کشف 530گرم موادمخدر از نوع هروئین پودری جاسازی شده در داخل کیسه‌های برنج در یک خودرو شد.

انتهای پیام/