به گزارش صبح توس؛ امام جمعه بجستان پیش از ظهر امروز  در آستانه روز خبرنگار و درجمع خبرنگارن بجستان به اهمیت جایگاه خبرنگاران پرداخت و اظهار کرد: تبلیغات و کار رسانه برخی اوقات ارزش ان از اصل خبر  بیشتر می شود و باید در بحث منعکس کردن مشکلات فعال بود و نگذاشت تا ضد انقلابی ها با ادبیات خود  مشکلات ما را منعکس کنند.

 

حجت الاسلام حسین وحیدی تصریح کرد: من 50 درصد کار را کاری می دانم که خبر نگاران روی مطلب کار می کنند و آن را به گوش مسئولان می رسانند و همراهی و انعکاس مطلب قطعا کمک بسیار بزرگی است و باید قدر آن را دانست.

 

وی ادامه داد:  اگر مطلب را خبر نگاران انعکاس ندهند دشمن وارونه جلوه و به خوراک مردم می دهد، باید هوشیار باشیم و خبرنگاران با قلم و بیان خود ارزش و اهمیت مطلب را می توانند بیشتر کرده و زودتر به نتیجه برسانند.

 

حجت الاسلام وحیدی اذعان کرد: همراهی خبرنگاران با مسئولان باعث تسریع حل مشکلات شهر می شود  و این خود نمایی نیست بلکه رضای الهی است که می‌توانند خبرنگاران نیازها و مشکلات را زودتر به گوش مسئولان برسانند.

 

امام جمعه بجستان موقعیت شهر بجستان به لحاظ معنوی بسیار با ارزشمند دانست و اذعان کرد: فضای ارزشی بجستان که توام با معنویت خاصی است باید به همه ایرانیان معرفی شود و ارزش کار را بالا بریم تا به الگویی تبدیل شود  و باید روی این مطلب کار کرد.

 

حجت الاسلام وحیدی ضمن اشاره به نقش خبرنگارن در محقق کردن خواسته های مردمی خاطر نشان کرد: به عنوان نمونه مسئله آب و بهداشت و درمان شهرستان را توانسته ایم با کمک و همراهی خبرنگاران تا حدودی زودتر به سرانجام برسانیم و اعتبارات خوبی بگیریم.

 

انتهای پیام/