به گزارش صبح توس؛ ایرج خرمی ظهر امروز در آیین افتتاحیه نمایشگاه کرامات رضوی اظهار داشت: این نمایشگاه هدف ترویج سبک و سیره زندگی اهل‌بیت (ع) و همچنین ترویج سبک زندگی سالم برپا شد.

وی بابیان اینکه برنامه‌ریزی‌های برگزاری این نمایشگاه به‌گونه‌ای انجام شد که بتوان از تمام ظرفیت‌های شهرستان به نحو احسن استفاده کرد ابراز داشت: در این نمایشگاه غرفه‌های عفاف و حجاب، طب اسلامی، جنگ نرم، تابلوهای مذهبی، مشاوره‌های زندگی سالم، لوازم‌التحریر و نرم‌افزارهای ایرانی اسلامی و... دایر می‌باشد.

مسئول برگزاری نمایشگاه کرامات رضوی با تأکید بر اینکه در بخش دیگری از این نمایشگاه به معرفی زندگی امام رضا (ع) در ابعاد مختلف پرداخته‌شده است، خاطرنشان کرد: کارگاه نقاشی با موضوع رضوی نیز از دیگر قسمت‌های نمایشگاه کرامت رضوی است.

وی همچنین اذعان کرد: ترویج سبک زندگی سالم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین منظور با مشارکت موسسه هشت‌بهشت نیز به ارائه مشاوره سبک زندگی سالم و ارائه دم‌نوش‌ها طبیعی و عرقیات گیاهی پرداخته می‌شود.

خرمی در پایان عنوان کرد: این نمایشگاه با مشارکت سپاه خلیل‌آباد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین موسسه هشت‌بهشت به مدت 10 روز در صحن مسجد جامع شهر خلیل‌آباد برای بازدید عموم و علاقه‌مندان دایر خواهد بود.

انتهای پیام/