به گزارش صبح توس؛ معاون فرماندار بجستان پیش از ظهر امروز در نشست کمیته پشتیبانی اردوهای جهادی که در محل سالن اجتماعات فرمانداری بجستان برگزار شد ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار ها رسالت خطیری بر عهده دارند و به انتقال مشکلات و نارسایی های مردم می پردازند و به گوش مسئولان میرسانند و این حرکت ارزشمند و مورد تقدیر است.

 

حسین اسدی به مشکلات فرهنگی و عمرانی  شهرستان پرداخت و گروههای سازندگی را نقطه قوتی برای کم کردن مشکلات دانست و از تعامل نزدیک فرمانداری، ادارت بجستان با گروههای جهادی گفت و گفت: در سال‌های گذشته با حضور گروهای جهادی و جهادگرانی از دیگر شهرستان‌ها  قدم های خوبی برداشته شد  و مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان سعی بر این داشتند تا با کمک به این جهادگران کمک حال آن‌ها باشد.

 

 معاون فرماندار بجستان ضمن تقدیر از حرکت خود جوش بسیجیان شهرستان درجهت محرومیت زدایی و برپا کردن اردوهای جهادی، خاطر نشان کرد: رویه کمک مجموعه ما در حد توان ادامه دارد و امسال درکنار این جهادگران سعی می شود تا روند محرومیت زدایی تسریع ببخشیم. این حرکت باید ادامه پیدا کند و نیاز دارد همه ادارت بجستان پای‌کار باشند و از این حرکت حمایت کنند.

 

انتهای پیام/