به گزارش صبح توس؛ وقوع سوانح رانندگی در فاصله کمتر از دو روز، در مسیر جاده‌ای روستای عشرت آباد شهرستان رشتخوار یک کشته و شش مصدوم برجای گذاشت.

 

صبح امروز در حادثه‌ای دیگر که در پیچ‌های خطرآفرین جاده عشرت آباد رشتخوار با انحراف خودرو روآ در  این مسیر رخ داد 5 مصدوم برجای گذاشت.

 

طبق گزارشات مردمی حال یکی از مصدومین این حادثه وخیم گزارش شده است.
 

 

محسن مصطفی نژاد دهیار روستا عشرت آباد رشتخوار در رابطه با حوادث جاده ای اخیر در مسیر جاده‌ای این روستا به خبرنگار ما گفت: نبود شانه خاکی مناسب در پیچ ها و اختلاف سطح جاده از سطوح اطراف که حدود یک متر اختلاف سطح دارد و نبود رنگ آمیزی و تابلو علائم کافی در این مسیر از جمله عوامل بروز حوادث در این جاده است.
 

 

وی در ادامه با در خواست از مسئولین در جهت رسیدگی به این موضوع گفت: لطفا مسئولین راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در این رابطه رسیدگی جدی داشته باشند، چرا که جان مردم منطقه در این مسیر به طور جدی در خطر است.
 

 

حسین آل محمد یکی از اهالی روستای فتح آباد شهرستان رشتخوار که از روستاهای بالادست در این جاده می‌باشد، نیز با تاکید بر خطر آفرین بودن مسیر این جاده خواستار رسیدگی جدی مسئولین در رابطه با حل مشکلات در این جاده شد.
 

 

شایان ذکر است در سانحه 2 روز گذشته در مسیر جادهای عشرت آباد تا فتح آباد شهرستان رشتخوار نیز یک دستگاه خودروی 405  دچار انحراف از جاده و موجب مرگ یکی از سرنشینان این خودرو شد.
 

روستای عشرت آباد شهرستان رشتخوار در 15 کیلومتری مرکز شهر رشتخوار قرار دارد.
 

انتهای پیام/