به گزارش خبرنگار صبح توس؛ به همت بسیج خواهران حوزه طرقبه اردوی جهادی با نام «مدافعان ولایت» باهدف خدمت به مردم محروم وکمک به روستاییان زحمت کش و ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی روز گذشته در روستا دهبار طرقبه برگزار شد.

 

این اردو به منظور برداشت میوهای آلبالو و نلک در روستای دهبار طرقبه برگزار شد و 23 نفراز خواهران بسیجی پایگاههای حوزه طرقبه از رده های سنی مختلف در این اردو شرکت داشتند.

 

دراین اردو دختران نوجوان بسیجی شرکت داشتند که برای اولین بار بود در اردو های جهادی حضور پیدا می کردند و می‌گفتند که احساس بسیار خوبی دارند تجربه جالبی برایشان است.

 

اردوی جهادی در روستای دهبار نزدیک رودخانه به منظور کمک به برداشت میوه آلبالو و نلک اجرایی شد و با کمک خواهران جهادگر بسیجی تا ظهر در این روستا کمک به باغداران در جمع آوری محصولات ادامه داشت.

 

صاحبان باغ که تقریبا از افراد محروم و طبقه ضعیف روستایی بودند از حضور خواهران بسیجی بسیار خوشحال شدند و یکی از بانوان باغداردهباری می گفت: ما تابه حال از وجود جهادگران بسیجی بی خبر بودیم و نمی دانستیم که چنین افرادی هستند که برای رضای خدا و نیکوکاری وکمک به محرومین و نیازمندان می شتابند.

 

خانم باغداردهباری می گفت: باقی خانمهای باغدار که از حضور شما اطلاع پیدا کردند درخواست داشتند به باغ های آ نها جهت کمک بیایید؛ روستاییان دهباری استقبال خیلی خوبی از خواهران بسیجی داشتند.

 

اردوی جهادی با نام مدافعان ولایت تجربه ای ارزنده و در عین حال جالب بود، دیدن روستاییان باصفا و صمیمی، مهربان و اصیل با آن ارامش عجیب و دوست داشتنی از نقاط مثبت این اردو برای خواهران بسیجی بود که خود را یاوران امام زمان (عج) می دانند.

انتهای پیام/.