به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت الاسلام لندرانی، رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 38 محمد رسول الله امروز در مراسم تجلیل از کارکنان این نیرو گفت: امروز اقتدار، امنیت، استقلال، آرامش کشور حاصل خون شهیدان و ایثارگران و رزمندگان اسلام است.

 

حجت الاسلام لندرانی در ادامه سخنان خود بیان کرد: دختران مایه انس، الفت، برکت، رفت وآمد ملائک،عبادت و پشتوانه خوبی برای والدین هستند.

 

وی با اشاره به روایت پیامبر اعظم در خصوص دختران بیان داشت: چه خوب بچه های هستند دختران و آنان باعث ایجاد مجبت و تجهیز خانه می شوند.

 

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 38 محمد رسول الله تصریح کرد: پدرانی که دختر دارند خداوند به واسط حضور آنان به خانه هایشان برکت نازل می کند و رفت آمد ملائک به آن منزل قطع نمی شود.

 

حجت السلام لندرانی ادامه داد: اگر چه کارکنان نیروهای مسلح به دلیل مسائل کاری خود حضوری کمتری در خانه دارند و زحمات پرورش و تربت فرزندان بر عهده مادران می باشد؛ اما خدواند به پدران نگاه ویژه دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: این مادران ودختران حامیان سربازان اسلام و نظامیان برای دفاع از کشور هستند و تقدیر و حمایت از این زنان امری لازم است.

 

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 38 محمد رسول الله یادآور شد: اگر رسیدگی به همسران نیروهای مسلح اجرا نشود فضای خانه برای آرامش سربازان اسلام فراهم نخواهد بود و این تقدیرها باعث تشویق و شارژ شدن دوباره نیروهای مسلح می شود.

 

انتهای پیام/