زهرا حجت مدیرعامل موسسه خیریه‌ همدم در گفتگو با صبح توس؛ از برگزاری تازه‌ترین نشست هماهنگی ششمین بازارچه‌ خیر و خرید همدم با حضور مدیران و هنرمندان خبر داد و اظهار کرد: با برگزاری این نشست هماهنگی و ارائه‌ آخرین گزارشات چگونگی پیشبرد این رخداد و میزان پیشرفت کار در این برنامه سالانه‌ بررسی و زمان گشایش و برگزاری در 25 مردادماه اعلام شد.

 

وی با اشاره به بررسی های صورت گرفته پیرامون تبلیغات، تدارکات، تعامل با ارباب صنایع، نامه‌نگاری و هماهنگی با ادارات مرجع جهت اخذ مجوزهای لازم افزود: ششمین بازارچه‌ همدم از 25 تا 29 مرداد ماه جاری در محل موسسه‌ برگزار می شود.

 

مدیرعامل این موسسه خیریه‌ و توانبخشی گفت: در این بازارچه که با حضور خیرین، مردم، بازاریان، هنرمندان و فعالان اقتصادی افتتاح می شود، غرفه های فعالان اقتصادی نیز در این بازارچه دایر خواهد بود.

 

وی افزود: در این غرفه ها جوانان و نوجوانان تحت پوشش همدم حاصل فعالیت خود در کارگاه های صنایع دستی این مؤسسه را ارائه می کنند که سود و منفعت آن به 400 دختر بی سرپرست همین مرکز نگهداری و خیریه خواهد رسید.

 

حجت با اشاره به انجام و ادامه مدیریت خیریه ها به صورت خصوصی از سال 82 بر حمایت از چنین فعالیت های اقتصادی در راستای خودکفایی افراد تحت پوشش تأکید داشت و اظهار کرد: از سال 1362 این مؤسسه و مرکز نگهداری، آموزشی و توانبخشی  سابقه فعالیت داشته که امروز 400 دختر بی سرپرست از سنین 7 تا 70 ساله را تحت پوشش کامل دارد.

 

انتهای پیام/