به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمد سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سبزوار با اشاره به تنفیذ حکم رئیس‌جمهور توسط رهبر انقلاب و رهنمودهای ایشان اظهار داشت: حفظ اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران باید در صدر اولویت‌ها دولت قرار گیرد.

وی بابیان اینکه تعامل با دنیا مورد پسند و نظر همگان است ادامه داد :نباید این تعامل و برقرای ارتباط باعث شود تا راه نفوذ به کشور باز شود.

سلیمانی همچنین با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در خصوص امانت بودن  مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی تأکید کرد: حفظ این  امانت در خدمت به جامعه اسلامی است و مسئولان با خدمت به مردم در حفظ این امانت بکوشند.

وی با تبریک سالروز ولادت امام رضا(ع) بیان کرد: امام رضا امام مهربانی و عفو بوده و باید این صفات در زندگی ما رواج پیدا کند.

خطیب جمعه سبزوار بابیان اینکه عفو از صفات خداوند نیز است تصریح کرد : نعمت بزرگ بخشش سبب می‌شود تا در روز قیامت نیز این صفت به کمک این افراد آمده و بدون سؤال و جواب وارد بهشت شوند.

سلیمانی در ادامه به در پیش بودن روز خبرنگار اشاره کرد و افزود: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای مردم جامعه هستند وبید این وظیفه را به‌خوبی انجام دهند.

انتهای پیام/