به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار مهدی خویشاوندی صبح امروز در مراسم آغاز بهره‌برداری از حوزه مقاومت شهید باهنرگناباد اظهار داشت: هدف اصلی سپاه، پاسداری از انقلاب و حفظ امنیت در جامعه است که در کنار آن به موضوعات فرهنگی و عمرانی نیز توجه می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام رضا(ع)، وجود امنیت در ایران را موهبتی الهی و نتیجه بیداری نیروهای انقلاب دانست و متذکر شد: شرایط به گونه‌ای است که در حال حاضر در کشورهای همجوار حتی یک نقطه امن وجود ندارد.

سرهنگ ابراهیم‌زاده، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گناباد نیز در این مراسم گفت: به جز افتتاح حوزه مقاومت اداری شهید باهنر، حوزه مقاومت امام سجاد(ع) کاخک، امام حسن مجتبی(ع) بیمرغ، پایگاههای مقاومت بسیج شهید عصاریان، شهید مفتح گناباد، شهید دانشفر مند، علامه بهلول بیلند و نیز کتابخانه حوزه مقاومت امام حسین(ع) بیدخت در دستور کار قراردارد.

وی ادامه داد: برای ساخت این پروژه‌ها، حدود ۷ میلیارد ریال اعتبار نیاز بود که از اعتبارات جاری سپاه و مشارکت‌های مردمی تامین شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گناباد بابیان اینکه برای ساخت حوزه مقاومت شهید باهنر، ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار تامین شده است، متذکر شد: ۹۰۰ میلیون ریال از اعتبارات سپاه و بقیه از مشارکت‌های مردمی تامین شده است.

انتهای پیام/