محمدرضا حسین پور در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس اظهار داشت: همزمان با دهه کرامت 3 دستگاه اتوبوس شامل 120 نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی بابیان اینکه مددجویان ناهار را مهمان خوان پربرکت امام رضا (ع) هستند، خاطرنشان کرد: اولویت اعزام با افرادی بود که کمتر به زیارت امام رضا (ع) رفته باشند یا مدت طولانی به مشهد نرفته‌اند، برخی از مددجویان خلیل‌آباد بیش از 30 سال است که زیارت امام رضا (ع) نصیب آن‌ها نشده است.

مدیر کمیته امداد خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه آرزوی هر فردی است که زیارت امام رضا (ع) مشرف شود، تصریح کرد: برگزاری اردوهای زیارتی افراد تحت حمایت از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خلیل‌آباد است.

وی بابیان اینکه برگزاری این اردوها به هدف معنویت افزایی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد صورت می‌گیرد، عنوان کرد: تأمین منابع مالی این اعزام از محل اعتبارات سازمان و همچنین بخشی از آن توسط خیرین شهرستان فراهم‌شده است.

حسین پور در پایان برگزاری اردوهای دانش‌آموزی و آموزش‌ها و برنامه‌های قرآنی را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت خواند و اذعان کرد: مسابقات حفظ و قرائت قرآن ویژه مددجویان کمیته امداد خلیل‌آباد در دهه کرامت در حال برگزاری است که به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/