به گزارش صبح توس؛ یحیی سالاری در مراسم افتتاح کانون بسیج رسانه غرب خراسان رضوی در سبزوار با بیان اینکه رسانه یکی از سنگرهای اصلی در حوزه جنگ نرم است، اظهارکرد: دشمن با استفاده از روش های مختلف در پی فتح سنگرهای انقلاب است.

 

وی با بیان اینکه ایجاد شبهه ناکارآمد نشان دادن انقلاب و تحریف شخصیت امام خمینی(ره) از مهم ترین دستورات کار دشمن است، بیان داشت: در این شرایط سخت، وظیفه بسیج رسانه و افراد فعال در این حوزه آن است که با استفاده از روش های خلاقانه و هنرمندانه در راستای بیان حقایق عمل کنند.

 

سالاری با اشاره به اینکه احیای تفکر و تمدن اسلامی در سایه حرکت های انقلابی بایستی به هدف اصلی فعالان عرصه رسانه تبدیل شود، ادامه داد: جنگ نرم بر اثر غفلت ها حاصل شده و حال دیگر زمان غفلت گذشته و باید در این فضا با چشم باز راهگشای جوانان و نوجوانان شد.

 

جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) در بسیج اقشار با بیان اینکه تعامل با جهان نباید به قیمت ذلت و تحقیر تمام شود، تاکید کرد: برخی به بهانه تعامل با جهان به ارزش های دینی و اصول اسلامی بی توجهی می کنند.

 

وی به برخی تغییر رفتار ها در مسئولین و برخی جوانان اشاره و تصریح کرد: بی معنا بودن استقلال و کنار گذاشتن شعار استکبار ستیزی و مرگ بر آمریکا مصادیقی از این تغییر رفتار است که به بهانه تعامل با دنیا روی داده است.

 

انتهای پیام/