به گزارش صبح توس؛ عباس محمدیان، رئیس کانون تخصصی بسیج رسانه سپاه امام رضا(ع) در مراسم افتتاح کانون تخصصی رسانه غرب خراسان رضوی در سبزوار با بیان اینکه رسانه طفلی است که در طول حیات پربرکت انقلاب اسلامی مورد غفلت قرار گرفته است، اظهارداشت: رساندن رسانه ها به جایگاه اصلی و همتراز با انقلاب مستلزم عزم و عمل جهادی و بسیجی است.

 

محمدیان با اشاره به اینکه در حال حاضر رسانه و خانواده با هم پیونده خورده اند، تاکید کرد: تاثیر پذیری افراد خانواده از رسانه ها به گونه ای است که نادیده گرفتن این رکن در خانواده ظلم بزرگی در راستای تربیت افراد به شیوه و سبک اسلامی- ایرانی است.

 

وی با اشاره به اهداف سازمان بسیج رسانه، تاکید کرد: کادرسازی و تشکیل نیروهای مجرب و تراز انقلاب از اصلی ترین ماموریتهای سازمان بسیج رسانه است.

 

محمدیان درادامه با بیان اینکه مطالبه گری در راستای خدمت به مردم و انقلاب وظیفه ای است که باید توسط اصحاب رسانه به صورت جدی پیگیری شود، تصریح کرد: قدرت رسانه باید به باور مدیریتی در بین مدیران تبدیل شود.

 

مدیر کانون بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به فعالیت بسیج درهمه رده ها، عنوان کرد: بسیج رسانه با نگاه به گفتمان انقلاب اسلامی، امام خمینی و با عمل به دستورات امام خامنه ای باید خانه امنی برای فعالان رسانه باشد.

 

درادامه این مراسم فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اهمیت موضوع رسانه در حال حاضر، تاکید کرد: دشمن در صدد تضعیف باورهای اسلامی و هویت فرهنگی جامعه ما بوده و رسانه نقش مهم در تبیین این ارزش ها با روش های گوناگون دارد.

 

امین اله مظلوم با بیان اینکه وظیفه اصلی رسانه ها در بخش های مختلف، مقابله با تهاجم فرهنگی است که دشمن به راه انداخته، عنوان کرد: امروزه کشور درگیر جنگ نرمی است که فعالان رسانه سربازان این عرصه هستند.

 

وی با اشاره به اینکه شبه پراکنی یکی از راههایی است که دشمنان با استفاده از آن سعی در تغییر باورها و ارزش های اسلامی دارند، تاکید کرد: رسانه ها باید با کشف حقیقت و بیان خدمات انقلاب اسلامی و  روشنگری نسل جوان، پاسخ شبهات دشمن را نیز بدهند.

 

در این مراسم محمد مهرنیا به عنوان مدیر کانون تخصصی بسیج رسانه غرب خراسان معرفی شد.

 

انتهای پیام/