امیر زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس اظهار داشت: 

برای هشتمین سال متوالی جشنواره فرهنگی- ورزشی همزمان با دهه کرامت از 28 تیرماه 96 کار خود را از مشهد شهدای شلمچه خوزستان شروع کرد.

 

وی بابیان اینکه این کاروان بعد از گذشتن از شش مرکز استان و 40 شهر و شهرستان امروز به خلیل‌آباد رسید، خاطرنشان کرد: کاروان دوی استقامت جاده ولایت در روز پنج‌شنبه 12 مردادماه در حرم علی بن موسی رضا(ع) خواهد بود.

 

سرپرست کاروان فرهنگی- ورزشی جاده ولایت در ادامه تصریح کرد: این کاروان از استان خوزستان کار خود را آغاز و از استان‌های کهکیلویه و بویر احمد، یزد، فارس، خراسان جنوبی و خراسان رضوی عبور می‌کند.

 

وی همچنین هدف از برگزاری این جشنواره فرهنگی- ورزشی را اشاعه معنویت توأم با ورزش دانست و بیان کرد: زنده نگه‌داشتن مسیر ولایی حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) نیز از دیگر اهداف این جشنواره در دهه کرامت است.

 

زارعی بابیان اینکه امیدواریم بتوانیم این مسیر را برای شناساندن به نسل سوم و چهارم انقلاب در سال‌های آینده ادامه بدهیم، عنوان کرد: خدا را شاکر هستیم که در این مسیر سخت دو هزار و 100 کیلومتر و در هوای 60 درجه خوزستان و در جاده‌های پرتردد کشور با عنایت حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) قدم برمی‌داریم.

 

وی در ادامه تأکید کرد: در این کاروان از جوان 18 ساله تا پیرمرد 80 ساله حضور دارند و تنها عنایت امام رضا(ع) است که این دوستان در هیچ کجا خسته نشده‌اند و از حرکت خود دست نکشیده‌اند و این تنها به لطف خدا و عنایت علی بن موسی‌الرضا(ع) است.

 

این مقام مسئول در پایان بابیان اینکه سعی شده است که برای اینکه تمام استان‌ها در این مسیر همراه شوند در مسیر حرکت این کاروان از ورزشکاران تمام شهرستان‌ها کمک گرفته شود، خاطرنشان کرد: این کاروان متشکل از ورزشکارانی از استان‌های فارس، یزد، خراسان جنوبی و خراسان رضوی و شهرستان‌های مختلف است.

انتهای پیام/