به گزارش صبح توس؛ همزمان با قرار گرفتن در ایام دهه کرامت و با تلاش روحانی مستقر در روستای زرقری بخش مرکزی شهرستان رشتخوار، دلخوری‌های و کودورت‌های چند ساله در این روستا با برگزاری مسابقات ورزشی رنگ دوستی به خود گرفت.

 

در چند سال گذشته با وقوع حادثه‌ای تلخ قتل جوانی اهل روستای زرقری رشتخوار در درگیری‌های طائفه‌ای که در این روستا صورت گرفت، به وقوع پیوست در پی همین درگیری‌‌ها، کودورت‌ها و کینه‌ها در این روستا بالا و چندین سال ادامه داشت.

 

 حسینعلی آذرشیب روحانی مستقر در روستا زرقری رشتخوار ضمن تبریک دهه کرامت در رابطه با این موضوع به خبرنگار ما گقت: کرامات معصومین و خاصه فرزندان موسی ابن جعفر (ع) در این دهه مبارک برکسی پوشیده نیست و ما هم خداوند را شاکریم که کرامتی در ذی القعده 1438(ه.ق) شامل حال ما شد و توانستیم بعد از چندسال مفارقت و جدایی، با هم بودن و با یکدیگر بودن جوانان و نوجوانان خونگرم روستای زرقری را با برگزاری مسابقات فوتسال شاهد باشیم.

 

وی در ادامه با آرزوی ادامه دار بودن اخوت و دوستی‌ها در بین مردم خون گرم این روستا با درخواست توجه بیشتر مسئولین شهرستان در این رابطه، افزود: با توجه با فراهم شدن بستر، فضا و شرایط دوستی در این روستا از مسئولین محترم شهرستان تقاضا داریم در جهت ادامه دار بودن این دوستی‌ها این موضوع را بیش از پیش همراهی کنند.

 

حسین مسعودی فر دهیار روستای زرقری نیز در ادامه ضمن تبریک ایام دهه کرامت به خبرنگار ما د رابطه با این موضوع گفت: امیدواریم با برنامه‌های صورت گرفته و کارهای در حال انجام در روستا روز به روز بر دوستی و رفاقت‌های جوانان روستا افزوده و دلخوری‌ها گذشته به طور کامل از بین برود.

 

روستای زرقری رشتخوار در فاصله 10 کیلومتری مرکز شهر رشتخوار قرار دارد.

 

انتهای پیام/