به گزارش صبح توس؛ مراسم بدرقه تیم دوچرخه‌سواری شهرسان فریمان از مقابل دفتر نهاد امامت جمعه این شهرستان و با حضور جمعی از مسئولان، ورزش دوستان و خانواده آنان ظهر امروز برگزارشد.


رئیس هلال احمر فریمان در حاشیه این مراسم  به خبرنگار ما اظهارکرد: تیم دوچرخه‌سواری فریمان در قالب یک گروه 4 نفره به نام‌های رضا صدقیانی، علی‌رضا اباذری، حمیدرضا جیدانی و علی حبیبی مسافت فریمان تا شهر باکو در کشور آذربایجان را با دوچرخه رکاب می‌زنند.

 

وحید مرادی افزود: این گروه با هزینه شخصی، حمایت هلال احمر فریمان و با هدف رساندن پیام صلح و دوستی هلال احمر فریمان مردم مسلمان ایران به مردم کشور آذربایجان این مسافت را می‌پیمایند .


مرادی با بیان این که این رشته ورزشی سایکل توریست نامیده می‌شود، یادآور شد: این سفر حدود دو هفته به طول می‌انجامد و دوچرخه‌سواران در این مسیر از کشور ارمنستان هم عبور می‌کنند.


وی گفت: این تیم سال آینده به شهر مسکو روسیه سفر خواهدکرد.


گفتنی است حجت الاسلام ایزدی، امام جمعه فریمان در مراسم بدرقه این تیم با بیان این که پرداختن به ورزش در فرهنگ و آموزه‌های اسلامی بسیار تاکید شده و علاوه بر سلامت جسم در تزکیه و شادابی روح انسان نیز تاثیر بسزایی دارد، برای این ورزشکاران آرزوی تندرستی و سربلندی کرد.

 
انتهای پیام/