سید مجتبی جاودانی در گفت و گو با خبرنگار  صبح توس از برگزاری مسابقات دوگانه قهرمانی بانوان استان به میزبانی مشهد خبر داد و اظهار کرد: این هیأت در تقویم سال جاری با توجه به مناسبت ها، ایام ملی و مذهبی چندین مسابقه در بخش های آقایان، بانوان در رده های مختلف سنی برنامه ریزی نموده است که یکی از این مسابقات میزبانی مشهد در مسابقات دوگانه بانوان استان خواهد بود.

وی افزود:ورزش بانوان با استقبال بانوان مشهدی در تمامی رشته ها خصوصا از زمان فعالیت گسترده این رشته در مشهد قرار گرفته است و این امر با برنامه ریزی های دقیق مریم عابدی نایب رییس این هیأت عملی گشته و امیدواریم شاهد کشف استعدادهای خوبی در این رشته باشیم.

رییس هیأت ورزش سه گانه مشهد مقدس بیان کرد: با توجه به محدودیت هایی ک این رشته برای بانوان دارد ،مسابقات دوگانه (دوچرخه سواری و دو ) در ایام میلاد حضرت معصومه (س) و دهه کرامت به میزبانی مشهد در رده های سنی مختلف خردسالان،نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان بالای ۳۰ سال در روز یکشنبه ۸ مرداد ماه جاری در مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع) مشهد برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان به رقابت با یکدیگر میپردازند.

جاودانی نیز از اعلام آمادگی کتبی به جهت میزبانی مسابقات کشوری بانوان در مشهد به فدراسیون ورزش سه گانه کشور نیز اطلاع داد.

انتهای پیام/