به گزارش صبح توس؛ امیر قلعه‌نویی شب گذشته در نشست خبری بعد از بازی ذوب آهن با سیاه‌جامگان و پس از تساوی 2 - 2 این دو تیم، گفت: بازی که چهار تا گل داشته باشد، قابل قبول است؛ اما ما در حد ذوب آهن بازی نکردیم. می‌توانستیم بهتر باشیم و باید تا آخر بازی حرفه‌ای بازی می‌کردیم.

 

وی افزود: می‌توانستیم حتی گل‌های بیشتری بزنیم، گل اول را از روی بدشانسی خوردیم و قبل از اینکه گل دوم را دریافت کنیم بچه‌ها می‌توانستند حفظ توپ کرده و حتی گل سوم را هم به ثمر برسانیم. با اینکه دو گل زدیم؛ اما در حد ذوب‌آهن نبودیم، البته هفته اول است و باید بگویم شاید سه، چهار دقیقه اول چندین خطا روی حدادی‌فر، بازیکن کلیدی ما انجام دادند که باعث شد تا تغییراتی در تیم ایجاد کنیم.

 

فکر می‌کردیم باید لب مرز بازی کنیم/ از میثاقیان گِله دارم

 

سرمربی در خصوص شایعاتی مبنی بر برگزاری بازی در بجنورد، پاسخ داد: باید به این موضوع عادت کنیم آنقدر زمین را تغییر دادند که خودمان هم گیج شدیم و فکر می‌کردیم باید لب مرز بازی کنیم. یاد زمین خاکی می‌افتیم اینها خوب نیست. این مسائل برای لیگ ما خوب نیست و باید از آن دوری کنیم؛ چراکه لیگ ما باید حرفه‌ای شود.

 

قلعه‌نویی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید شما به داوری اعتراض داشتید، عنوان کرد: من هیچ وقت اعتراض نداشتم و درباره داوری صحبت نکردم. فقط از میثاقیان گِله کردم. شاید داور یکی، دو مورد اشتباه کرد؛ اما من اعتراضی نداشتم. بازیکن ما هم سیلی خورد و هم کارت زرد گرفت، همه دیدند. حالا هر چه هست فردا مشخص می‌شود.

 

وی در پایان، با اشاره به مصدومیت سه بازیکن کلیدی ذوب‌آهن یادآور شد: همان طور که ابتدای صحبت‌هایم گفتم ما در حد ذوب‌آهن نبودیم، درخشنده، ستاری و مهدی‌پور سه بازیکن کلیدی ما بودند که مصدوم شدند؛ مهدی‌پور می‌توانست در این بازی به ما کمک کند.

 

بازیکنانم با تمام وجود جنگیدند

 

همچنین اکبر میثاقیان نیز در خصوص این بازی با اشاره به این نکته که ذوب‌آهن یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است، گفت: واقعاً این بازی بیشتر از بازی آخرمان مقابل پرسپولیس به ما فشار آورد و به نظرم یکی از مدعیان قهرمانی است. بچه‌های ما امروز غیرت کردند و با تمام وجود جنگیدند.

 

وی در مورد داوری دیدار سیاه‌جامگان - ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: من نمی‌توانم راجع به داوری صحبت کنم، چون من مربی هستم نه داور. چنانچه داور بخواهد اشتباه کند نباید حتماً پنالتی بگیرد. او حتی با گرفتن یک خطای کوچک در وسط زمین هم می‌تواند بازی را تغییر دهد.

 

سرمربی تیم سیاه‌جامگان مشهد اضافه کرد: تیم ما در این فصل به امید خدا برعکس فصل گذشته نتایج خوبی خواهد گرفت و هواداران هم باید به ورزشگاه بیایند و از تیم جوان ما حمایت کنند.

 

وی درباره شایعاتی که پیرامون تغییر مکان بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن مطرح بود، تصریح کرد: من مربی هستم و نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم.

 

ورزشگاه امام رضا(ع) یکی از زیباترین استادیوم‌های دنیاست

 

میثاقیان در ادامه با تمجید از وضعیت ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، گفت: ورزشگاه امام رضا(ع) یکی از زیباترین استادیوم‌های دنیاست. من خیلی از ورزشگاه‌های دنیا را دیده‌ام؛ اما به نظرم این ورزشگاه یکی از بهترین‌های آنهاست، چنانچه بازی‌های تیم ما آنجا برگزار شود به نفع‌مان خواهد بود و هواداران بیشتری خواهند آمد و ما هم نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

 

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان راجع به صحبت‌های پایان بازی بین او و امیر قلعه‌نویی، تصریح کرد: به قلعه‌نویی علاقه بسیار دارم و او نیز این را می‌داند؛ تیم ذوب‌آهن در دقایق پایانی بازی گل خورده بود و به همین دلیل قلعه‌نویی به من می‌گفت خیلی کنار زمین سر و صدا می‌کردی!.

 

میثاقیان درباره اینکه در ابتدای مسابقه پیراهن خود را عوض کرد و اینکه چرا قلعه‌نویی با اینکه پیراهنش شبیه پیراهن پدیده بود این کار را انجام نداد، گفت: من نمی‌توانم در این مورد حرفی بزنم و باید این را از آرمین رهبر(سرپرست تیم سیاه‌جامگان) بپرسید. ابتدای بازی به من گفتند پیراهنت را عوض کن، من هم عوض کردم.

 

انتهای پیام/