به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی با اعلام این خبر گفت:برنامه متنوعی در دهه کرامت با مشارکت این اداره در سطح شهرستان برگزار می شود.

وی گفت: برگزاری جشن ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها در مساجدتوسط روحانیون و تجلیل از دختران نمونه، محجبه و فعال مسجد در اغلب مساجد شهرستان، قرعه کشی سفر زیارتی به شهر مقدس قم،برگزاری شب شعر رضوی در شمس آبادو کارگاه سبک زندگی رضوی در مساجد ،مراسم شبی با قرآن در همت آباد از جمله برنامه های این دهه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات گفت: مشارکت در برگزاری روز تجلیل از امام زادگان علیهم السلام و بقاع متبرکه ومشارکت و حمایت از برگزاری جشن بزرگ ولادت امام رضا علیه السلام در شب میلاد امام رضا علیه السلام در هیات رضوی از دیگر برنامه های این دهه است.

وی از حضور گروه فرهنگی زیر شعاع خورشید از حرم مطهر امام رضا علیه السلام خبر داد و گفت: این گروه ۵ روز در شهرستان برنامه اجرا خواهند کرد.

فاطمی گفت: در شنبه هفتم مرداد ساعت ۱۸ برنامه استقبال از گروه در میدان فلسطین انجام میشود و اولین برنامه را در مسجد جامع اجرا میکنند.

عضو ستاد دهه کرامت شهرستان گفت:در یکشنبه هشتم مرداد این گروه با حضور درحسن آباد و خیرآباد وسپس عصر در میاندهی و فتح آبادو مهنه به اجرای جشن خواهند پرداخت.

این مقام مسول گفت:دومین روز حضور کاروان زیر شعاع خورشید در جنت آباد و شمس آباد، احمد آباد،گلستان،عبدل آباد اجرای برنامه خواهد بود.

و در سومین روز درازغند چنار، سلطان آباد،علی آباد علیا،شادمهربرنامه ها اجرا خواهد شد

فاطمی در ادامه گفت:حضور کاروان در چهارمین روز در قعله جوق،خوشدره،آلی،زرنوخ، دوغ آباد می باشد و آخرین روز در قلعه نو،علی آباد وسطی،علی آباد سفلی، ظهیر آباد، نصرآباد،چهلسر، همت آبادبرنامه های کاروان زیر شعاع خورشید خواهد بود

خادمان با اهدای بسته های متبرک و اجرای برنامه های ویژه میلاد در جمع مردم ولایت مدار ایران اسلامی و در روستاها حضور یافته و این برنامه ها با مشارکت ادارات و نهادهای شهرستان اجرایی خواهد شد.

انتهای خبر/