ناصر صالحی نسب در گفتگوبا صبح توس اظهار کرد: برجام توافقی میان جمهوری اسلامی و گروه 1+5 بود که متاسفانه تا این روز هیچ دست آوردی برای کشورمان نداشته است.

وی تصریح کرد: ایران در برجام تمام تعهدات خود را اجرایی کرد ولی طرف مقابل نه تنها به تعهدات خود عمل نکرد بلکه هرروز شاهد افزایش تحریم‌ها علیه کشورمان هستیم.

 نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس نهم با اشاره اینکه نباید در برجام اعتماد به صورت یک طرفه انجام شود و به غربی‌ها اعتماد کرد افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس نهم اعلام فرمودند ما به تیم مذاکره کننده کشورمان اعتماد داریم ولی به طرف مقابل اعتماد نداریم.

صالحی نسب در رابطه با بدعهدی آمریکایی‌ها در برجام گفت: آمریکایی‌ها بارها اعلام کردند برجام را قبول ندارند و تا امروز نه گشایشی در سیستم بانکی توسط غربی‌ها صورت گرفته و نه تحریم‌ها توسط آمریکایی‌ها برداشته شده است.

 وی در ادامه ابراز داشت: دولت به دنبال سرپوش نهادن بر روی شکست برجام در سال دوم این توافق نامه است و روحانی به دنبال ایجاد بهانه‌ای برای انحراف افکار عمومی است.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس نهم در رابطه با قرارداد توتال افزود: ترفندی که دولت در قرارداد توتال مطرح کرد این است که این قرار داد می تواند سیستم بانکی را در کشور باز کند.

صالحی نسب با بیان اینکه برجام تا امروز توفیق و دست آوردی برای کشورمان نداشته است تصریح کرد: طی این دو سال بسیاری از دست آوردهای کشورمان به خصوص در بحث هسته‌ای را از دست دادیم و ملت ایران شاهد این موضوع هستند.

 انتهای پیام/