حجت الاسلام سید احمد حسینی در گفتگو با صبح توس با اشاره به اینکه فضای سنگینی که امروز علیه سپاه پاسداران ایجاد شده غیر منصفانه و خواست دشمنان است اظهار کرد: تعابیر امام(ره) و رهبری درباره سپاه صرفا تعریف نیست بلکه برخاسته از دید وسیع و فهم عمیق است.

وی تصریح کرد: امام(ره) بارها فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود ولی باید این جمله را باید این چنین تکمیل کرد که اگر سپاه نبود امروز چند کشور در منطقه نبودند و ملت عراق و سوریه مرهون و مدیون جوانان بسیجی و سپاهی ایران هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) با اشاره به جانفشانی و فداکاری‌های سپاه در منطقه افزود: رزمندگانی که سال ها در دفاع مقدس شرکت داشتند امروز به جایگاه سرداری رسیده‌اند اما با فروتنی کامل در عراق تحت فرماندهی جنرال عراقی قرار می گیرند که زمانی در مقابل هم بودند.

 حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: این نشان از بصیرت پاسداران انقلاب اسلامی است  که با  ایثار و از خود گذشتگی جان خود را بدون هیچ منتی در محور مقاومت فدا می‌کنند، این امر نشئت گرفته از این است که  ذره‌ای هوا و هوس در دل این بچه‌ها وجود ندارد.

وی در ادامه ابراز داشت: متاسفانه سپاه امروز از داخل کشور نیز مورد هجمه قرار گرفته است این در حالی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشتوانه گرم مردم منطقه و ایران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) در رابطه با نقش سپاه در بین ملت‌های منطقه بخصوص فلسطین اظهارکرد: امروز اگر در مسجدالقصی مقاومتی صورت می‌گیرد به خاطر پشتوانه‌ای است که مردم فلسطین در ایران دارند، خواسته دشمنان قسم خورده ایران ایجاد دوگانگی در درون نظام است و هرگز سپاه مدعی نبوده مجموعه‌ای مستقل از نظام است.

 حجت الاسلام حسینی در ادامه تصریح کرد: مسولین ما مبتنی بر حقائق حرف بزنند نه به اقتضای خوش آمد دیگران  مثلا  زمانی انتقاد به ساخت موشک یا شلیک آن داشته باشند و زمانی تلاش کنند خود را شریک در موفقیتهای موشکی  نشان  دهند، اگر امروز نیروهای مانند رزمندگان مقاومت در لبنان، یمن، سوریه، عراق و آفریقا در حال مقاومت در برابر ظلم و استکبار هستند به پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران  است.

انتهای پیام/