سردار مرتضی قربانی در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: هیچ زمان این جمله امام راحلمان را فراموش نمی کنم که می فرمودند منافقین از کفار بدترند، کسانی که منافع شخصی و دنیایی شان در معرض خطر قرار گرفته است و به دنبال مادیات رفته اند، از حقیقت و حقانیت خدای متعال می ترسند و نهادهای انقلابی را تخریب می کنند.

وی افزود: سپاه پاسداران و بسیجیان و بخش عظیمی از ملت عظیم ایران همه پاسدار ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی هستند، اما در نوک پیکان حفاظت و حراست قانون اساسی، سپاه پاسداران حافظ منافع انقلاب است.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه هر شخصی که می خواهد به لباس مقدس پاسداری مزین شود باید به منشور پاسداری قسم بخورد، گفت: در این منشور پاسدار به تبعیت از ولایت فقیه، نگهبانی از منافع کشور و حفاظت از مردم  سوگند یاد کرده و از نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت کند و حتی باید منافع مردم را بر منافع شخصی اش ترجیح دهد.

وی با تاکید بر اینکه برخی از افراد ظاهر خوبی نشان داده اما عقبه درستی ندارند، تصریح کرد: عقبه این افراد نفاق و دو رنگی است و به همین جهت در صدد تخریب نهاد های انقلابی بر آمده اند زیرا سپاه همان نهاد مقدسی است که هر زمانی خطر مردم را تهدید می کند شهید داده است.

سردار مرتضی قربانی عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی یک نظام الهی و پرچم دار دموکراسی است و تخریب هایی که نهادهای نظام را تخریب می کند در حقیقت مردم را تخریب می کنند.

وی با اشاره به اینکه گذشته تخریب کنندگان سپاه مفتضح است، ابراز کرد: خط تخریب سپاه از آمریکا و اسرائیل می آید و تخریب کنندگان افرادی هستند که با وهابیت، منافقین و صهیونیست ها ارتباط دارند و ابتدای انقلاب نیز به تخریب افراد و نهادهای انقلابی می پرداختند که نمونه ی آن نیز ترورهای دهه 60 است.

موسس لشکر پنج نصر تصریح کرد: سپاه استوانه قدرتمند نظام است که قدرت خدای متعال، اهل بیت و معصومین و حمایت مردم پشت آن است وهیچ قدرتی نمی تواند آن را تضعیف کند.

وی با اشاره به حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست ها در دیرالزور سوریه، بیان کرد:آن حمله موشکی گوشه ای از قدرت میلیونی موشک های سپاه بود؛ آن ها به تعداد افرادی که به ایران فرستادند موشک دریافت کردند و بیش از 100 نفرشان به درک واصل شدند، لذا هر کشور دیگری که بخواهد تهدیدی برای مردم ایران تلقی کند پاسخی جز موشک دریافت نخواهد کرد.

سردار مرتضی قربانی با اشاره به ادعای رئیس جمهور مبنی بر ساخت موشک ها توسط دولت، گفت: تجربه و تخصص موشک سازی ما از هشت سال دفاع مقدس به دست آمد و اکنون که سال ها از دفاع مقدس می گذرد توان زیادی به دست آوردیم که حاصل خون شهدا است و با مادیات ارتباطی ندارد.

انتهای پیام/