به گزارش خبرنگار صبح توس؛ جواد کامیاب، نام یک فارغ التحصیل رشته روانشناسی و اهل شهرستان جغتای می باشد که در جریان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به طور عجیبی از استخدام باز ماند.

داستان از این قرار است: که یکی از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی و اهل شهرستان جغتای در آزمون اخیری که از طرف دانشگاه علوم پزشکی برگزار شده بود، حائز امتیاز کافی برای ورود به مرحله مصاحبه می شود.

این جوان پس از برگزاری آزمون در مرحله مصاحبه نیز با وجود رقیبان سخت کوش خود از شهرستان های مختلف، به عنوان یکی از ۶نفر برگزیده معرفی شده و مشخصات وی از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به طور رسمی منتشر می شود.

پس از اعلام رسمی اسامی، این جوان اهل شهرستان جغتای در محل ساختمان علوم پزشکی سبزوار برای ارائه مدارک مورد نیاز حاضر می شود، اما اتفاقی عجیب او را از ادامه مسیر جذب در این دانشگاه باز می دارد.

مسولان در عین نا باوری مدعی می شوند: که نام او به اشتباه با نام یک داوطلب خانم جابجا شده است، و این جوان اهل شهرستان جغتای از اشتغال در شغل مورد نظر باز می ماند.

پدر این فارغ التحصیل روانشناسی به خبرنگار صبح توس گفت: از حرفهای مسولان دانشگاه بهت زده شدیم، و از این که بعد از کلی هزینه و اتلاف وقت، با این خبر روبرو شده بودیم، بهت زده شدیم و به هر نهادی که می توانستیم سر زدیم و مراتب اعتراض خودمان را اعلام کردیم، اما جواب همه فقط یک جمله بود: “اشتباه سهوی”

این پدر افزود: صدای اعتراضمان را کسی نشنید و به نتیجه ای نرسیدیم.

انتهای پیام/