به گزارش خبرنگار صبح توس؛ در حالی که حدود دو ماه تا آغاز به کار رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر جغتای زمان باقی است منتخبین جدید با عجله و شتاب زدگی در حال نهایی کردن انتخاب شهردار آینده ای شهر می باشند.

اخبار موثق حاکی از آن است: که شورای آینده شهر در مرحله اول سوابق ده نفر را به عنوان گزینه های احتمالی مورد بررسی و ۶ نفر را برای بررسی بیشتر برگزیدند و نهایتا روز گذشته از بین ۶ نفر سه گزینه حمید صالحی، ایرج دادخواه و سید محمود قاضی پور را به عنوان گزینه های نهایی انتخاب کردند.

به نظر می رسد با توجه به حواشی رخ داده بین شهردار و شورای اسلامی این شهر در دوره چهارم و کنجکاوی افکار عمومی شهر جغتای بر انتخاب شهردار جدید، باعث شده است تا تلاش ها برای تعیین تکلیف این پست در شهر جغتای زودتر از زمان معمول وارد فاز جدی بشود.

در ادامه به بررسی اجمالی گزینه های احتمالی شهرداری جغتای را از نظر می گذرانیم:

حمید صالحی شهردار سابق جغتای می باشد که پس از دو سال کش و قوس و اختلاف با شورای شهر سرانجام سال گذشته مجبور به کناره گیری شد و اکنون با حمایت گروهی از کسبه تصمیم دارد به جغتای بازگردد.

ایرج دادخواه معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش جغتای است که هیچ سابقه مدیریتی و اجرایی ندارد ولی با حمایت دولتی ها و یکی از نمایندگان مجلس تا حدودی برای رسیدن به کرسی شهرداری امید دارد.

سید محمود قاضی پور محتمل ترین گزینه برای شهرداری جغتای است که مدت زیادی در حسابداری و ذیحسابی این شهرداری سابقه خدمت دارد و در دوران صالحی به عنوان معاون شهردار جغتای مشغول بوده است.

انتهای پیام/