به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی از برگزاری همایش عفاف و حجاب در شهرستان مه ولات به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبر داد و گفت: بی‌گمان حجاب و عفاف دو عامل مهم در تامین سلامت جامعه است لذا به همین مناسبت همایش عفاف و حجاب در روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۹:۳۰ با حضور حجت‌الاسلام راستگو به همت اعضای ستاد عفاف و حجاب شهرستان در محل هیئت حیدری ویژه بانوان برگزار خواهد شد.

وی افزود: ماموریت اصلی سازمان تبلیغات اسلامی ترویج فرهنگ دینی و تقویت باورهای دینی است و مساله عفاف و حجاب جز مسلمات دینی است و ما اهتمام داریم که این مساله در شهرستان عملی شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات اقدامات فرهنگی، تبلیغی به‌ویژه بهره‌گیری از توانمندی‌های رسانه‌ای و نیروی انسانی مبلغ با هدف فرهنگ‌سازی مثبت در زمینه توسعه فرهنگ عفاف و حجاب رامورد تأکید قرار داد و افزود: توسعه فضای پرسش و پاسخ در زمینه فرهنگ عفاف و ضوابط شرعی حجاب با به‌کارگیری ابزارهای مختلف تبلیغی نیاز ضروری مخاطبین است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات تاکید کرد: البته رعایت حجاب نه‌تنها برای زنان بلکه مردان را هم شامل می‌شود.

وی اظهار کرد: اساسا رعایت شئونات اسلامی به‌ویژه عفاف و حجاب در دین اسلام سفارش زیادی شده است از این‌ رو باید در این زمینه تلاش شود.

فاطمی با اشاره به اهمیت و جایگاه خانواده در جامعه اسلامی، بیان داشت: بر همین مبنا بانوان به‌منظور حفظ بنیان خانواده حجاب و عفاف را رعایت کنند.

انتهای خبر/