به گزارش خبرنگار صبح توس؛ ظهر امروز با حضور معاون درمان دانشگاه مشهد همراه با یک تیم 16 نفره و با همراهی فرماندار کاشمر  مرکز دیالیز سوم شعبان شهرستان (بخش خصوصی) و دستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان شهید مدرس (ره) افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

در این مراسم محمد جواد یزدانی اظهار کرد: هم‌اکنون در حوزۀ درمان و بهداشت 25 پروژه در حال راه‌اندازی داریم و در مراکز اورژانس 115 هم خوشبختانه هفت آمبولانس اضافه شده و توسعۀ تجهیز بخش دیالیز و طرح توسعۀ پروژۀ الکترونیک سلامت از اهم برنامه‌های اجرایی ماست.

 

رئیس شبکۀ بهداشت و درمان کاشمر گفت: در شهرستان کاشمر 60 متخصص به مردم خدمات رسانی دارند و مرگ و میر نوزادان ما که قبلا 11 در هزار بوده، اکنون به هفت در هزار رسیده است.

 

وی با اشاره به خدمات‌رسانی بیمارستانهای کاشمر به شهرستانهای مجاور از پیگیری جهت راه‌اندازی مرکز جراحی مغز و اعصاب در شهرستان خبر داد و بیان داشت: تا کنون خیرین هفت میلیارد تومان به حوزۀ درمان و بهداشت کمک کردند و دستگاه رادیولوژی دیجیتال که امروز به بهره‌برداری رسید با کمک همین خیرین خیراندیش خریداری شده است.

 

یزدانی در پایان مراسم یادآور شد: بیمارستانهای کاشمر با عناوین شهید مدرس (ره) و حضرت ابوالفضل (ع) موفق به کسب رتبۀ درجه یک شدند و مسلم با امکانات بسیار خوب موجود و افتتاح این دستگاه رادیولوژی دیجیتال خدمات بهتر و مفیدتری به بیماران ارائه می‌دهیم.

انتهای پیام/