به گزارش صبح توس؛ به مناسبت 14 تیرماه روز دهیاری و شهرداری همایش دهیاران شهرستان بردسکن در محل فرمانداری بردسکن برگزار شد.

 

در این همایش دهیاران و بخشداران سه بخش مرکزی ، شهرآباد و انابد و تعدادی از مسئولین ادارات و نهادها که در امر روستا با دهیاران در ارتباط هستند حضور داشتند.

 

برات علی نیا فرماندار بردسکن ضمن عرض تبریک به دهیاران در سخنانی عنوان کرد : دهیاران در عرصه فعالیت های خود در سطح روستا باید برنامه های خود را اولویت بندی کنند و ابتدا برنامه های مهم را دستور کار خود قرار دهند.

 

فرماندار بردسکن گفت : در حال حاضر و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی مهترین برنامه دهیاران بخشداران و حتی مسئولین شهر بایستی در تحقق شعار سال صورت پذیرد و اهم فعالیت خودرا به اقتصاد مقاومتی ، کار و اشتغال اختصاص دهند

 

علی نیا افزود : دهیاران باید در روستای خود از پتانسیل مردم ساکن در روستا استفاده کرده و نسبت به اجرای ایده های مفید و موثر اقدام کنند و زمینه رونق و اشتغال اهالی روستای خود را فراهم کنند و منتظر اعتبارات دستگاه های دولتی در این زمینه  نباشند  چون در امر اشتغال تبدیل ایده های سازنده به کار از اعتبارات مهم تر است و اعتبارات در درجه دوم قرار دارد.

 

وی بیان کرد : بحمد الله با تلاش و ارتباط صمیمی و همفکری خوب ادارات شهرستان با فرمانداری و بخشداری ها در سال گذشته شاهد پیشرفت های ملموسی در سطح روستاهای بردسکن بوده ایم  ، مخصوصا در زمینه آبرسانی که با توجه به گرمای شدید هوا و کاهش منابع آبی به گونه برنامه  ای برنامه ریزی شد که تمام روستاهای بردسکن در تمام مدت و بدون قطعی از آب آشامیدنی سالم بهره مند شوند و از دهیاران خواست تا تمام تلاش خود را در زمینه فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب در سطح روستاهای خود  انجام دهند.

 

در پایان این مراسم از دهیاران نمونه با اهدا هدایا تقدیر شد و نیز لودر دهیاری روستای ابراهیم آباد که قسمتی از اعتبارات  آن از محل خود یاری روستا تامین شده است به دهیار این روستا تحویل شد.

انتهای پیام/