به گزارش صبح توس؛  مصطفی کواکبیان دبیر حزب مردم‌سالاری به مناسبت سالروز ورود امام رضا(ع) به نیشابور که شامگاه دهم تیرماه در نیشابور اظهار کرد: دلیل اینکه داعش به ایران حمله می‌کند این است که آن ها مخالف آگاهی هستند و ذهن برخی افراد را برای جنگ‌طلبی شستشو می‌دهند و معتقدند که شیعیان را باید بکشند تا به بهشت بروند.

وی با اشاره به اینکه نظام ولایت‌فقیه تداوم‌بخش راه امامان معصوم است ادامه داد: داعش بر این عقده است که هر حکومتی که بخواهد تداوم‌بخش حکومت حضرت علی(ع) باشد باید ساقط شود و ما افتخارمان این است که پیرو امامان معصوم و ولایت حضرت علی(ع) هستیم، شرط اصلی پیروزی پیروی از خط معصومین است.

کواکبیان با بیان اینکه امروز افتخار می‌کنیم که از منویات مقام معظم رهبری اطاعت می‌کنیم، گفت: مردم مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند و مقام معظم رهبری تأکیددارند که باید به دولت همه در راستای حل مشکلات مردم کمک کنیم و ما باید به‌دور از جناح‌بندی‌ها حرکت کنیم تا اقتصاد توسعه یابد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یادآور شد: امروز اوضاع منطقه بسیار آشفته است و خوشبختانه ما از نعمت امنیت برخورداریم و امیدواریم بتوانیم مشکلات محرومان را حل کنیم تا الگویی ولایی هر چه‌بهتری برای سایر نظام‌های جهان باشیم.

انتهای پیام/