به گزارش صبح توس؛ مادر 37 ساله تربتی که قبل از این صاحب دو فرزند پسر و دختر شده بود صبح امروز،در سومین بارداری خود صاحب نوزادان سه قلو شد.

 

اعظم بلیغ، مادر سه قلوهای تربتی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: این سومین بارداری بعد از تولد فرزندانم است که بصورت ناخواسته بوده مده و با توجه به مشکلی که از ناحیه دیسک کمر دارم برای تربیت و مراقبت از این نوزادان با مشکلات عدیده ای روربرو هستم.

 

وی افزود: در حال حاضر پسر 17 ساله و دختر 12 ساله دارم که با تولد این سه قلوه ها برای مراقبت و تربیت آنها نگران هستم.

 

این مادر تربتی وزن نوزادان خود را به ترتیب، یک کیلو 800، یک کیلو و 700 و یک کیلو و 600 گرم عنوان کرد و گفت: اسامی نوزادان را به خاطر علاقه ای که به ائمه اطهار(ع) دارم به ترتیب فاطمه، زهرا و امیر علی نام نهادم.

 

وی از مسئولان محلی خواست با توجه به مشکلاتی جسمی که دارد جهت نگهداری از این کودکان پرستاری را در اختیار او قرار دهد و نسبت به تامین اقلام مورد نیاز نوزادان کمک کنند.

 

مادر این سه قلوها هم بااشاره به مشکلات مالی و اقتصادی زندگیشان گفت: نگهداری سه فرزند آن هم با این شرایط، بسیار سخت است وامیدواریم مسئولان به ما کمک کنند تا بتوانیم فرزندان خوبی برای جامعه تربیت کنیم.

 

همچنین احمد لطفی، پدر این نوزادان که خود فرهنگی است و سابقه 23 سال فعالیت در نظام تعلیم و تربیت را در کارنامه دارد، ضمن درخواست از مسئولان آموزش و پرورش جهت مساعدت ویژه از سایر مسئولان محلی و استانی خواست تا وی را نسبت به مسائل مالی و اقتصادی یاری کنند.

 

والدین این نوزادان سه قلو در پایان از پرسنل بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی و بخش های زایشگاه و اطفال بصورت ویژه قدردانی کردند.

 

انتهای پیام/