به گزارش صبح توس ؛ امام جمعه شهرستان فریمان در خطبه‌های نمازجمعه این هفته که با حضور پرشور نمازگزاران روزه‌دار و راهپیمایان در محل مصلی نمازجمعه این شهر برگزارشد، اظهارکرد: ابتکار عمل حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، نقشه دشمنان و استکبار جهانی رابرای فراموشی یاد و نام فلسطین از ذهن مسلمانان نقش برآب ساخت.


حجت الاسلام محمدحسین ایزدی یزدان‌آباد در ادامه افزود: شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و ترور یاران انقلاب و شخصیت‌های برجسته نظام اسلامی بیانگر تفکر آمریکایی است که از قبل از پیروزی انقلاب و در سال‌های 42 تاکنون وجود داشته و ادامه دارد.


حجت الاسلام ایزدی خاطرنشان کرد: روز قدس تنها برای حمایت از مردم فلسطین نیست، بلکه نماد مبارزه با اسرائیل غاصب و استکبار جهانی است.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهارکرد: مشکل آمریکا با ما نفس جمهوری اسلامی است و انرژی هسته‌ای و حقوق بشر بهانه‌ای بیش نیست؛ چرا که آن‌ها با استقلال ما و پرچمداری جهان اسلام و مبارزه با ظلم و استکبار مخالف هستند، بنابراین مشکلات ما با آمریکا حل‌نشدنی است.


خطیب جمعه فریمان در ادامه با تقدیر از اقدام حماسی فرزندان انقلاب در سیلی زدن به دشمنان ملت و داعش جنایتکار تاکیدکرد: سیلی سپاه پاسداران در گوش دشمنان نظام اسلامی این پیام را داشت که هر کس بخواهد در امنیت ایران خللی وارد کند با پاسخ قاطع روبرو خواهدشد و جواب ترقه‌بازی موشک است.


حجت الاسلام ایزدی افزود: سپاه با انجام این عملیات به تمامی بدخواهان نشان داد که ایران اسلامی تنها اهل حرف نیست، بلکه اهل عمل است و توان موشکی خود را دستخوش مذاکره قرار نمی‌دهد و قابل حذف‌شدن نیست.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید تهرانی‌مقدم، پدرموشکی ایران ادامه‌داد: رمز موفقیت ما در شرایط کنونی کشور و منطقه توکل به خدای متعال، تقویت مبانی دینی خود، ولایت‌پذیری و بهره‌گیری از توانمندی متخصصان متعهد کشور است.

 

وی در پایان تاکید کرد: حواسمان به دشمن باشد چراکه هیچ‌گاه دست از دشمنی با نظام اسلامی برنمی‌دارد و از طریق اجرای مسالمت‌آمیز برخی برنامه‌ها از جمله سند 2030  درصدد استحاله نظام، تغییر فرهنگ و اعتقادات اسلامی و نفوذ فرهنگی است.

انتهای پیام/